بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

دموی آنلاین آموزش و بررسی

امکانات و ویژگی های دستگاه های فکس سخت افزاری و تحت شبکه

 خانه فکس که یکی از دپارتمان های تخصصی مهندسی شبکه پال نت می باشد با فراهم نمودن زیرساخت تست و دمو فکس سروهای تحت شبکه و نسل جدید امکان ارائه این خدمات را به صورت کاملا عملی و از راه دور فراهم نموده است. آن دسته از عزیزانی که می خواهند از سیستم فکس سنتی به سمت راهکارهای فکس نوین و تحت شبکه مهاجرت کنند، می توانند پیش از تغییر ساختار و سیستم دریافت و ارسال Fax، امکانات و قابلیت های این دستگاه ها را مورد تست و بررسی قرار دهند تا مناسب ترین دستگاه به بهینه ترین منابع را جهت استفاده در زیرساخت شبکه مجموعه خودشان تهیه نمایند.

این دستگاه های فکس شبکه ای دارای امکانات و مزایای جدید و فراوانی هستند که سیستم های Fax سنتی از این امکانات محروم می باشند. ارسال و دریافت ایمیل از طریق ایمیل سازمان و ارسال فکس از دستگاه موبایل Mobile Fax و Internet Faxing فکس اینترنتی و تحت وب و اتصال فکس سرور به سیستم های اتوماسیون اداری و مالی و سایر برنامه های موجود سازمان از طریق وب سرویس دستگاه فکس Fax Server Web Service و آرشیو دیجیتال فکس های دریافتی و ارسالی ... از فواید دارابودن این مدل و روش از سیستم فکس است.

cofax-fax-server دموی آنلاین فکس سرور CoFax

دستگاه فکس سرور CoFax دارای سرویسی با نام Email2Fax می باشد که می توانید به کمک آن، از تمامی ساختار های مختلف ایمیل از جمله Yahoo، Google، MSN و حتی ایمیل های درون سازمانی از طریق Outlook، از ویژگی ارسال فکس بهره مند شوید.

به فرض شما یک فایل PDF در منزل و یا در سفر دارید و می خواهید به یک شماره ای سریعا فکس نمایید و دسترسی به دستگاه فکس نیز ندارید، ساده ترین روش ممکن این است که از طریق ایمیل این سند را به آدرس ایمیل مربوط به فکس سرور کوفکس از طریق سیستم کامپیوتری یا موبایل یا تبلت ارسال کنید و کافی است فقط در قسمت Subject  آن ایمیل شماره فکس مقصد را به همراه @ وارد نمایید. فکس در کمتر از دو دقیقه ارسال خواهد شد.


دستگاه سخت افزاری فکس CoFax تنها سرور سخت افزاری فکس موجود در بازار ایران است که قابلیت اتصال به سرویس اکتیو دایرکتوری Active Directory سازمان را دارا می باشد.


برای مشاهده کامل کنسول مدیریت دستگاه فکس سرورCofax با شماره تماس های خانه فکس با کارشناسان پشتیبانی گروه تماس حاصل بفرمایید.

 مدت زمان ارائه این دمو توسط کارشناسان راهکار فکس مهندسی شبکه پال نت حدود ربع ساعت به طول خواهد کشید و کارشناسان ما از طریق سامانه پشتیبانی گروه فنی مهندسی پال نت این سرویس را ارائه خواهند داد تا مشتریان گرامی پیش از خرید دستگاه فکس با کلیه جوانب این محصول آشنا شوند.

 در ساعات اداری روز های شنبه تا پنجشنبه میتوانید با شماره تلفن های گروه پال نت تماس گرفته و از کارشناسان واحد پشتیبانی درخواست دمو آنلاین داشته باشید.

 

درباره فکس سرور های تحت شبکه Network Fax Server

کارگاه های آموزش رایگان فکس سرور CoFax

مشاهده مدل های مختلف Fax Server

 digital-fax-server دموی آنلاین فکس سرور CoFax

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper