بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

پلتفرم متن باز Ethereum یکی از Platform های بلاک چین می باشد که مشکلات موجود در تکنولوژی Blockchain را بررسی می کند و برای کمک به توسعه دهنگان جهت حل مسئله پوسته پوسته شدن بکار می رود.

آشنایی با پلتفرم Ethereum

Ethereum یک پلتفرم بلاک چین منبع باز است که در حال بررسی راه هایی برای حل مسائلی که ذاتاً با فناوری مرتبط است می باشد. بنیاد Ethereum به دنبال توسعه دهندگان خارجی برای کمک به حل مسئله پوسته پوسته شدن است. Ethereum و Hyperledger از پلتفرم های پیشرو در بلاک چین جهان و پایه و اساس تعداد زیادی از برنامه های کاربردی هستند که از رمزنگاری ارزهایی مانند Ethereum's Ether به "هوشمند" و یا قراردادهای آنلاین خود اجرایی، استفاده می کنند.

Ethereum-Blockchain بررسی مشکلات تکنولوژی بلاک چین با پلتفرم Ethereum

برخی از مشکلات عملکرد تکنولوژی بلاک چین

تمام معاملات در تکنولوژی منحصر به فرد به اشتراک گذاشته شده در peer to peer در زمان واقعی دیده می شود. یکی از مشکلات عملکرد بلاک چین این است که هر ورودی در Blockchain نیاز به یک گره دارد تا آن را پردازش کند. این موضوع، مانند پرداختها، پتانسیل کاهش معاملات دارد.

با توجه به ماهیت زنجیره ای تکنولوژی Blockchain، هر رکورد جدیدی که به بلاک چینی وارد شده است باید سریال شود، به این معنی که سرعت به روزرسانی کندتر از پایگاه داده های سنتی است که می تواند داده ها را به موازات به روز کند. این فرایند گران قیمت و آهسته برای یک شبکه جهانی قابل توجیه است که همه شرکت کنندگان به طور بالقوه مخرب هستند. Bharath Rao، بنیانگذار Leverage مبنی بر مبادله Ethereum، در مصاحبه قبلی خود با Computerworld گفت: "در یک محیط شرکتی، که در آن همه مشارکت تحت کنترل است، منطقی نیست که انرژی و وقت زیادی صرف شود و هیچ وجه مزیت دیگری نداشته باشد."

مقاوم سازی Blockchain در برابر حمله سایبری با Ethereum

در حالی که نیاز به تمام گره ها برای پردازش هر تراکنش، بلاک چین را به طور نسبی در برابر حمله سایبری مقاوم می کند، به عنوان صدها یا هزاران گره برای هک کردن شبکه باید هک شود، همچنین پردازش تراکنش و در نهایت، مقیاس پذیری آن را کاهش می دهد. ویلیامیک بوترین، سازنده Ethereum در وبلاگی در این هفته نوشت که شبکه بلاک چینی روزانه یک میلیون معاملات انجام می دهد که با دیگر پروژه های Blockchain اغلب به ظرفیت معامله کامل خود می رسد و نیاز به پیشرفت پوسته پوسته شدن بیشتر و بیشتر روشن و فوری می شود.

علاقمندان می توانند برای مطالعه سایر مقالات و مطالب مرتبط با تکنولوژی های جدید مرتبط با بلاک چین به کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مراجعه نمایند.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper