بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاهده دموی آنلاین هاست Linux & Windows Server Host با مقایسه کنترل پنلهای Plesk & Cpanel و فرق بین پلسک و سی پنل و تفاوت هاستینگ لینوکس و ویندوز در داخل ایران و خارج از کشور و قیمت خرید دامنه Domain و فضا برای میزبانی وب، بصورت اینترنتی ظرف چند دقیقه همه این موارد در انتخاب هاست مناسب را خودتان تجربه کنید.

هاست لینوکسی بهتر است یا ویندوزی؟

همیشه قبل از خرید هاست برای اجاره فضای میزبانی وب، این سوال توسط کارشناسان حوزه IT و صاحبان کسب و کارهای اینترنتی پرسیده می شود که کدام نوع  هاستینگ بهتر است، هاست لینوکسی یا ویندوزی؟ قبل تر ها طی مقاله آموزشی با عنوان تفاوت های سرویس هاستینگ لینوکس و ویندوز چیست؟ به صورت تکمیلی به این مقوله پرداخته ایم و در اینجا قصد داریم کلیاتی در این مورد به اطلاع علاقه مندان برسانیم.

همانطور که می دانید دو سیستم عامل مطرح دنیا برای میزبانی یا به اصطلاح هاستینگ محتوا شامل متن و فیلم و ویدئو و دیتابیس در سطح اینترنت مورد استفاده قرار می گیرند که هر کدام از این سرورها بوسیله نرم افزارهایی که به آنها کنترل پنل می گویند این امکان را به مدیر سیستم و صاحب این فضا یا سایت می دهند تا بتوانند محتوا، ایمیل ها، دیتابیس ها و ... را مدیریت کنند.

هترین کنترل پنلهای موجود در این زمینه و در سطح دنیا پلسک و سی پنل می باشند که کمپانی Plesk Control Panel چند ملیتی است و شامل کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا و روسیه می باشد و Cpanel Control Panel برای کشور آمریکا می باشد

بهترین کنترل پنلهای موجود در این زمینه و در سطح دنیا پلسک و سی پنل می باشند که کمپانی Plesk Control Panel چند ملیتی است و شامل کشورهایی نظیر استرالیا، کانادا و روسیه می باشد و Cpanel Control Panel برای کشور آمریکا می باشد و اتفاقا به همین علت نیز هست که این شرکت سالهاست بعد داستان تحریمهای بین المللی، IP های ایرانی ای که این پنل را نصب کرده اند را بلاک می کند و از کار می اندازد ولی در مورد پلسک وضع به گونه دیگری است و به خاطر چند ملیتی بودن و عدم حضور آمریکا در بین صاحبان این کنترل پنل، تا امروز در صحت کامل این کنترل پنل در ایران و خارج از کشور برای کسب و کارهای ایرانی بدون مشکل در حال سرویس دهی می باشد.

کنترل پنل Plesk هم بر روی سروهای لینوکس نصب می شود و هم بر روی سرورهای ویندوزی و کنترل پنل Cpanel بر روی سرورهای لینوکسی نصب می گردد و در مورد امکانات نسخه های لینوکسی این دو کنترل پنل می توان گفت در یک حد است ولی در نوع کاربری و استفاده بوسیله ادمین یا کاربر پنل، ممکن است با هم تفاوت داشته باشد و تنظیمات مختلف به شیوه های گوناگون در این دو پنل انجام می گیرد. در خارج از کشور مهم نیست از کدام کنترل پنل برای مدیریت هاستهای لینوکسی استفاده می کنید ولی د داخل کشور بهتر است از کنترل پنل پلسک برای مدیریت هاست های لینوکسی استفاده کنید تا در آینده با دغدغه تحریم و بلاک شده آی پی سرور Cpanel مواجه نگردید.

مشاهده دموی آنلاین هاست لینوکس و ویندوز با مقایسه کنترل پنل پلسک و سی پنل

دموی هاست حرفه ای رایگان لینوکس 500M داخل ایران و خارج از کشور جهت تست

پال نت هاست، میزبانی رایگان با سرور حرفه ای لینوکس و کنترل پنل پلسک Plesk و سی پنل Cpanel در داخل کشور و خارج از ایران را جهت تست سرعت و سایر نیازمندیهای پیش از خرید، که معمولا دغدغه بیشتر برنامه نویسان می باشد را به صورت آزمایشی یک ماهه و تحویل آنی و خودکار در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این سرویس به سادگی قابل ارتقاء توسط کاربر به پلن های دیگر است. مقدار فضای هاست 500M با پهنای باند 10G ماهیانه و بک آپ گیری خودکار (روزانه/هفتگی/ماهیانه) و تکنولوژی پشتیبانی شونده این هاست Linux زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MySql می باشد. برای مشاهده اینترنتی و آنلاین بر روی لینک دموی هاست حرفه ای رایگان لینوکس 500M داخل ایران و خارج از کشور جهت تست کلیک نمایید.

 

دموی هاست حرفه ای رایگان ویندوز سرور 500M داخل کشور و خارج از ایران جهت تست

پال نت هاست، میزبانی رایگان با سرور حرفه ای ویندوز سرور و کنترل پنل پلسک Plesk در داخل ایران و خارج از کشور را جهت تست سرعت و سایر نیازمندیهای پیش از خرید، که معمولا دغدغه بیشتر برنامه نویسان می باشد را به صورت آزمایشی یک ماهه و تحویل آنی و خودکار در اختیار علاقه مندان قرار دهد. این سرویس به سادگی قابل ارتقاء توسط کاربر به پلن های دیگر است. مقدار فضای هاست 500M با پهنای باند 10G ماهیانه و بک آپ گیری خودکار (روزانه/هفتگی/ماهیانه) و تکنولوژی پشتیبانی شونده این هاست ویندوزی زبان برنامه نویسی ASP.NET و پایگاه داده SQL Server می باشد. با این نکته که سرورهای ویندوزی، وبسایتهای با تکنولوژی زبان برنامه نویسی PHP و پایگاه داده MySql را نیز ساپورت می کنند. برای مشاهده اینترنتی و آنلاین بر روی لینک دموی هاست حرفه ای رایگان ویندوز سرور 500M داخل کشور و خارج از ایران جهت تست کلیک نمایید.

 

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper