بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب
پال نت هاست، خدمات تخصصی اجاره سرور اختصاصی Dedicated Server را در دیتاسنتر اختصاصی گروه پال نت در داخل ایران و مراکز داده معتبر خارج از کشور را با پشتیبانی آنلاین و درلحظه به همراه سرویس مشاوره فنی رایگان در برپاسازی راهکارهای مختلف آی تی ارائه می دهد. این خدمات شامل دسترسی کامل به سخت افزار شبکه شما برای خاموش/روشن کردن سرور در مواقع اضطراری تجهیزات با ارائه خدمات راه اندازی رایگان به همراه آموزش قدم به قدم نصب و استقرار تمام نیازمندیها و درخواست های شما می باشد و همه این ها درحالی است که هزینه کلیه خدمات نصب و راه اندازی رایگان است.

سرور اختصاصی یا Dedicated Server چیست؟
سرور اختصاصی (Dedicated Server) به سروری گفته می شود که در یک دیتاسنتر داخل ایران و چه در خارج از کشور ۲۴ ساعته روشن است و به اینترنت متصل می باشد و سخت افزار آن مخصوص سرور و بسیار قوی تر از سیستم های خانگی و یا سرورهای مجازی VPS می باشد. از ویژگی های سرور اختصاصی می توان مواردی مانند داشتن منابع کاملا اختصاصی و مستقل، قدرت بالای پردازش اطلاعات، پورت شبکه و پهنای باند مستقل و قوی، نصب برنامه های دلخواه بر روی سرور و اعمال پیکربندی و کانفیگ دلخواه بر روی سرور را نام برد.

خدمات تخصصی اجاره سرور اختصاصی Dedicated Server را در دیتاسنت اختصاصی گروه پال نت ر داخل ایران و مراکز داده معتبر خارج از کشور را با پشتیبانی آنلاین و درلحظه بهمراه سرویس مشاوره فنی رایگان در برپاسازی راهکارهای مختلف آی تی ارائه می دهد. این خدمات شامل دسترسی کامل به سخت افزار شبکه شما برای خاموش/روشن کردن
مزایای سرور اختصاصی Dedicated Server

اجاره سرور اختصاصی در دیتاسنتر، بستری کارآمد برای شرکتها و سازمانهای بزرگی است که بدلایل مختلف از قبیل ضرورت امنیت و پایداری بالا برای اطلاعات و خدماتشان، نمی خواهند از سرورهای اشتراکی با دیگران استفاده نمایند و در عین حال می خواهند از ضریب دسترسی بالا در حد 99.99 درصد برای سرویسهای اختصاصی شان با تضمین پشتیبان گیری روزانه و حتی آنلاین از داده های مهم و حساس شان برخوردار باشند.

در این نوع سرویس امکانات متنوعی برای سرویس گیرنده فراهم می شود که از آن جمله می توان به اختصاصی بودن سرور برای مشتری، فضای نگهداری بالا، امکان داشتن ترافیک بالا، تسلط و کنترل کامل بر روی سرور اختصاص یافته، امکان تهیه نسخه پشتیبان (BackUp) از اطلاعات و داده های سازمان و امکان مدیریت سرور اختصاصی اشاره کرد. بهره مندی از این ویژگی ها سبب شده است تا بسیاری از سازمان ها داشتن یک سرور اختصاصی در یک دیتاسنتر مورد اعتماد را مناسبتر و به صرفه تر دانسته و از این روش استفاده نمایند.


برخی از امکانات اجاره سرور اختصاصی Dedicated Server در دیتاسنتر داخل ایران و خارج از کشور
موقعیت سرور اختصاصی Dedicated Server شما بسته به انتخاب تان، ممکن است در دیتاسنتر پال نت داخل ایران و یا در یک مرکز داده معتبر در خارج از کشور شامل اروپا، کانادا و یا آمریکا باشد. مدل های سرور قابل ارائه بسیار متنوع است و دارای 16 گیگابایت یا  32G  یا 64 و یا مقدار بیشتر رم، چندین عدد پردازنده CPU و به تعداد مورد نیاز هارد پرسرعت SAS 15K و SSD با ظرفیت دلخواه و قابل تغییر و با رید کنترلر سخت افزاری می باشند. این سرورهای کاملا اختصاصی دارای هرتعداد کارت شبکه G با هرچند عدد IP اختصاصی که تا 24 IP قابل افزایش است و که هزینه هر IP اضافی ماهیانه 10 هزار تومان می باشد.

این سرورهای اختصاصی Dedicated Serve داخل ایران و خارج از کشور دارای پهنای باند نامحدود که ماهیانه 100G آن رایگان می باشد و مازاد مصرف هر گیگ 800 تومان می باشد که هر دو ماه یکبار بصورت خودکار برای مشتری فاکتور می گردد. همه این مقادیر اضافی پس از خرید و از طریق پنل کاربری، قابل سفارش توسط مشتری و انجام بصورت اتوماتیک است.
(با دسترسی ILO برای خاموش/روشن کردن مواقع اضطراری بهمراه آموزش قدم به قدم تمام نیازمندیها و درخواست های شما)
هزینه کلیه خدمات نصب و راه اندازی رایگان است.

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper