دفتر مرکزیaddress تماس با ما

شماره تلفن های گروه:

تلفن :    88173317 - 021 (ده خط)
تلفن :    88506605 - 021
تلفن :    88760955 - 021

فکس :   89773396 - 021  
پست الکترونیک: info [at] palnetgroup.ir
آدرس : تهران - مطهری - میرعماد - کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9     کد پستی 1587813633

تمامی دپارتمان های تخصصی گروه پال نت از طریق راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت لینک VOIP، به یکدیگر متصل شده اند و مشتریان عزیز با تماس با هر یک از شماره ها می توانند با بخش های مختلف گروه صحبت نمایند.

    @ITSupportTeam آی دی تلگرامی گفتگوی زنده با کارشناسان پشتیبانی @PalnetGroup کانال تلگرام شرکت

 درخواست ارائه سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه ارسال پیش فاکتور و مستندات از طریق پرتال مشتریان گروه و سامانه پشتیبانی آنلاین تیکتینگ شرکت مهندسی شبکه پال نت نیز مقدور می باشد. از این سامانه پاسخگویی آنلاین، اشخاص و شرکت های مختلف می توانند درخواست خود مبنی بر دریافت سرویس و راهکارهای تخصصی و خدمات پشتیبانی شبکه به همراه ارسال پیش فاکتور و مستندات مربوطه را داشته باشند.

مرکز راه اندازی هاستینگ اختصاصی، میزبانی وب و سرور مجازی

host-server-virtual تماس با ما
ارائه خدمات تخصصی میزبانی وب هاستینگ لینوکس و ویندوز در ایران و خارج از کشور برای سایتهای با بازدید بالا و فراهم سازی سرورهای اختصاصی و مجازی قدرتمند در دیتاسنتر پال نت در ایران و مراکز داده معتبر دنیا و سرویس مشاوره و راه اندازی خدمات حرفه ای مدیریت سرور در محل شرکت مشتری و یا در دیتاسنتر پال نت

مشاهده وب سایت

 

  دپارتمان تخصصی مجازی سازی برنامه

citrix-xenapp-palnetgroup تماس با ماتیم فنی مجازی سازی برنامه گروه پال نت راهکار های استفاده از راه دور برنامه های مختلف را در بستر های با پهنای باند کم ارائه می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات سیتریکس Citrix XenApp & XenDesktop & XenServer می باشد.
مشاهده وب سایت

 

 مرکز حرفه ای مجازی سازی زیرساخت شبکه

vmware-logo تماس با مامرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه گروه پال نت، اتاق سرور ها و مراکز داده مجازی و مبتنی بر تکنولوژی های جدید را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات VMWare می باشد.
مشاهده وب سایت

 

 تیم فنی ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

lync-exchange-server تماس با مابهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد، این مجموعه را قادر ساخته که راهکار تخصصی ایمیل سرور اختصاصی Exchange مایکروسافت و سیستم ارتباط یکپارچه Lync سرور (Skype For Business Server) مایکروسافت در زمینه ارتباطات متنی و صوتی و ویدئو کنفرانس و وب کنفرانس در اختیار علاقه مندان و مشتریان مختلف خود قرار دهد.
مشاهده وب سایت

 

  متخصصان امنیت اطلاعات و سرویس های تحت وب

web-application-firewall2 تماس با ماارائه راهکارهای امنیت سرویسهای تحت وب Web Application Firewall با محصول Netscaler Gateway و تجهیزات یو تی ام فایروال با معرفی Pfsense Free & Open Source UTM  بهمراه لایسنس رایگان مادام العمر متناسب با نیاز امنیتی شرکت ها و سازمانهای مختلف از جمله فعالیتهای دپارتمان تخصصی فایروال اپلیکیشن های تحت وب گروه پال نت می باشد که به صورت متمرکز به مباحث امنیت سرویسها و اپلیکیشن ها و تامین تجهیزات، سخت افزار و لایسنس و مجوزهای مربوطه در این زمینه می پردازد.
مشاهده وب سایت

 

  موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نت

palnetgroup_education_center_boot_camp تماس با ما« مؤسسه آموزش های تخصصی گروه » را با اعتقاد به اهمیت آموزش مشتریان، برای ارتقای ظرفیت مدیریت برنامه ها و شبکه های کامپیوتری شرکت‌ها و ساده‌ سازی و به روز رسانی فرایند اداره آن‌ها از طریق ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری ها و تکنولوژی های جدید تأسیس کرد. نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد. آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync حوزه اصلی کار ماست.

 مشاهده صفحه آموزش


تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper