بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

معرفی وب سایت تخصصی استخدام و ثبت آگهی در زمینه مهندسی شبکه، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر و حوزه فناوری اطلاعات کامپیوتر جابز، بانک اطلاعات شرکتهای IT و کاریابی آنلاین معتبر فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانشجویان و جذب کارجو در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر شاخه نرم افزار، سخت افزار و کارشناسان مهندسی فروش کالا و راهکارهای تخصصی و خدمات فنی شبکه و آی تی

خدمات جذب نیروی سامانه کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز

یکی از خدمات گروه فنی مهندسی ما، کمک به کارفرمایان حوزه IT برای جذب نیروی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات از بین کارشناسان برنامه نویس پلتفرم های نرم افزاری اندروید و IOS و مهندسان کامپیوتر و شبکه و متخصصین آی تی در سراسر کشور می باشد.
واحد فناوری و انفورماتیک سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی همیشه برای دعوت به همکاری نیروی مطلوب و مورد نیاز خود در زمینه نگهداری سیستم های رایانه ای و پشتیبانی شبکه و سرویس دهی به سرورها و برنامه های کاربردی شان، با معظلی به نام استخدام سریع، فوری، آسان کارشناس متخصص در امور پشتیبانی مورد نیاز خود روبرو بوده اند.
از این رو برای کمک به یافتن افراد باتجربه و دارای مدارک دانشگاهی و گواهینامه های معتبر از موسسات آموزشی سطح کشور که دوره های آموزشی مهندسی شبکه سیسکو، مایکروسافت، لینوکس، سیتریکس و Vmware را گدرانده باشند، واحد تحقیق و توسعه گروه، خدمات کاریابی اینترنتی و جذب سریع و باکیفیت نیروی مورد نیاز شرکتها را با عنوان "سامانه کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز" در سال 93 راه اندازی کرده است. کافیست آگهی رایگان خود در زمینه استخدام نیروی مورد نیاز خود را در این سایت معتبر جذب نیروی تخصصی در زمینه علوم مختلف کامپیوتری ثبت نمایید. ظرف کمتر از یک روز، بانکی از رزومه و سوابق شغلی کارجویان متخصص در زمینه کاری مورد نیازتان به ایمیل یا آی دی تلگرامی شما ارسال خواهد شد.

کامپیوتر جاب، سایت تخصصی استخدام برنامه نویس و مهندس شبکه و کارشناس فناوری اطلاعات (IT) و ICT و طراحات وب و گرافیست و مهندسان آی تی است. یکی از ویژگی های مهم کامپیوتر جاب، تخصصی بودن اخبار و آگهی های دعوت به همکاری و جذب نیرو می باشد.

ثبت رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو

با سامانه کاریابی سایت آگهی استخدام کامپیوتر جابز به راحتی می توانید نیروی کارشناس پاره وقت آقا یا خانم و مهندس فول تایم در زمینه فناوری اطلاعات را جذب نمایید. سامانه استخدام و جذب نیروی آی تی کامپیوتر جابز، مرجع آخرین اخبار دعوت به همکاری نیروی کارآموزی نتورک و جدیدترین خبرهای استخدام کارشناس پشتیبان شبکه با امکان اطلاع رسانی گسترده در موبایل اپ نسخه اندروید و IOS و کانال تلگرام درج جددترین خبرها و اطلاعیه های استخدامی کشور در سراسر ایران می باشد. ما به جای شما و برای شما نیروی متخصص و مناسب مورد نیاز شما را برایتان جذب می کنیم تا شما دغدغه توانمندی کارشناس جذب شده توسط واحد منابع انسانی شرکت و سازمان تان را نداشته باشید که آیا متخصص هاست، متعهد هست، کاربلد هست، تجربه کافی دارد و خیلی از سوالات دیگری که ممکن است در روز مصاحبه استخدامی جذب نیرو از آن غافل شوید.

پذیرش نیروی کارآموزی شبکه یا Network Internship

ما در سایت استخدام و جذب نیروی آی تی کامپیوتر جابز، لیستی از متقاضیان دوره های کارآموزی آی تی و فناوری اطلاعات را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید نیروی متخصص پشتیبان شبکه یا برنامه نویس اندروید و IOS یا طراح سایت خودتان را به مرور زمان آموزش دهید و سپس استخدام نمایید. همانطوری که مدیران IT و کارشناسان انفورماتیک می دانند در اصل کار این دو بستر جذب نیرو بسیار شبیه به هم هستند یعنی هم شما می توانید نیروی مهندسی خود را از میان افراد باتجربه استخدام کنید و یا با گذشت زمان و صرف اندکی آموزش، از بین نیروهای علاقه مند کارآموز، کارشناس پشتیبان شبکه و یا هر تخصص دیگری را خودتان برای شرکت خودتان پرورش دهید. بر کسی پوشیده نیست که دوره های کارآموزی شبکه و کامپیوتر چقدر می تواند در پیشرفت افرادی که تازه وارد دنیای شبکه شده اند، موثر باشد. بهتربن شیوه برای تکمیل تیم واحد فناوری سازمان خود می توانید نیروی کاراموز شبکه را با گذراندن طرح های کارورزی داخلی و آموزش دوره های کارآموزی است.

طرح های کارآموزی شبکه حتی اگر بدون حقوق و مزایا نیز باشند می تواند بسیار بهتر و پرثمر تر از فراگیری این دوره ها در آموزشگاههای IT باشد. در دورههای کاراموزشی شبکه و کامپیوتر و IT به تجربیاتی در زمینه فناوری اطلاعات دست پیدا می کنید که در هیچ آموزشگاه آی تی و هیچ کلاس درسی نمی توانید مشابه اش را پیدا کنید. برای مشاهده لیست شرکت هایی که کارآموز شبکه قبول می کنند می توانید به لینک "لیست شرکتهای کارآموزپذیر" در سایت تخصصی استخدام آی تی و شبکه کامپیوتر جابز مراجعه نمایید. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به کانال مهندسی شبکه پال نت در تلگرام مراجعه نمایید.

تبلیغات تخصصی در اینترنت

تبلیغات تخصصی با بازخورد بالا از طریق اینترنت در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جاب، در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت در دیده شدن محصول یا خدمات، اتفاق می افتد. ما در حوزه مهندسی فناوری اطلاعات، شبکه و برنامه نویسی و طراحی و سایر علوم کامپیوتری، رسانه ای تخصصی و بستر اطلاع رسانی ویژه ای را در اختیار گرفته ایم تا تبلیغی موثر در سطح اینترنت و فضای مجازی برای کالا و خدمات شما داشته باشیم. سایت تبلیغات و اگهی رایگان استخدام کامپیوتر جاب از چندین بستر کاربردی پرمخاطب، آگهی اطلاع رسانی و تبلیغات شما را برای همگان انعکاس می دهد.

کاریابی تخصصی اینترنتی کامپیوتر جابز، سایت تخصصی در زمینه علوم مختلف کامپیوتر می باشد که مرجع اطلاع رسانی شرکت های ارائه دهنده خدمات آی تی و مرکز ثبت آگهی های استخدامی کارشناسان شبکه کامپیوتر و مدیران انفورماتیک و سامانه کارجویی آنلاین علاقه مندان در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و شبکه و  IT و نرم افزار و سخت افزار و برنامه نویسی و طراحی و ... می باشد و توسط گروه مهندسی شبکه پال نت مدیریت و اداره می شود.

سامانه معتبر کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، روزانه شاهد بازدید صدها تن از کارشناسان، برنامه نویسان، متخصصان، مدیران و سرپرستان حوزه IT و فناوری می باشد. با توجه به اختصاصی بودن محتویات سایت آی تی نیدز که فقط مباحث مربوط به علوم مختلف کامپیوتری را در برمیگیرد، موضوع تبلیغات نیز می بایست متناسب با همین موضوعات باشد. برای لانچ و فروش یک محصول یا خدمات جدید، بی شک آی تی نیدز مناسب ترین و مفید ترین مکان تبلیغ در سطح اینترنت خواهد بود.

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper