بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش مهندسی شبکه

در موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزش مهندسی شبکه کامپیوتر مطلوبی را ارائه می‌کنیم

با توجه به اهمیت اطلاعات در زندگی امروزه یافتن بهترین برنامه های ریکاوری و بازیابی فایل های پاک شده و داده های حذف شده از روی فلش و هارد دیسک برای ما بسیار مهم و حیاتی می باشد. در این مقاله، به معرفی برخی از برترین نرم افزارهای بازیابی فایل های پاک شده  فلش و هارد می‌پردازیم.

 

اهمیت اطلاعات و بازیابی فایل های پاک شده فلش و هارد

در عصر دیجیتالی که امروزه در آن زندگی می‌کنیم و اطلاعات برای ما بسیار ارزشمند و حائز اهمیت هستند، از دست دادن اطلاعات، چه از روی فلش مموری و چه از روی هارد دیسک، می‌تواند اتفاقی بسیار ناخوشایند باشد اما خبر خوب این است که در بسیاری از موارد، امکان بازیابی این اطلاعات و فایل های پاک شده با استفاده از نرم افزارهای مخصوص وجود دارد.

 در عصر دیجیتالی که امروزه در آن زندگی می‌کنیم و اطلاعات برای ما بسیار ارزشمند و حائز اهمیت هستند، از دست دادن اطلاعات، چه از روی فلش مموری و چه از روی هارد دیسک، می‌تواند اتفاقی بسیار ناخوشایند باشد اما خبر خوب این است که در بسیاری از موارد، امکان بازیابی این اطلاعات و فایل های پاک شده با استفاده از نرم افزارهای مخصوص وجود دارد.

بهترین برنامه های ریکاوری و بازیابی

انتخاب بهترین برنامه های ریکاوری و بازیابی به عوامل مختلفی مانند نوع درایو، نوع فایل‌های از دست رفته، سیستم عامل و آشنایی شما با برنامه های اینچنین و ... بستگی دارد. در ادامه، با چند نمونه از بهترین برنامه های بازیابی فایل های پاک شده آشنا میشویم:

برنامه Recuva: یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین برنامه های بازیابی فایل های پاک شده است.

این برنامه می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها را از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و موسیقی را از درایوهای مختلف مانند فلش مموری، هارد دیسک و کارت‌های حافظه بازیابی کند.همچنینRecuva  رابط کاربری ساده و آسانی دارد و استفاده از آن بسیار آسان است.

برنامه EaseUS Data Recovery Wizard: یکی دیگر از برنامه های محبوب بازیابی فایل های پاک شده است.این برنامه می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها را از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و موسیقی را از درایوهای مختلف مانند فلش مموری، هارد دیسک و کارت‌های حافظه بازیابی کند.EaseUS Data Recovery Wizard رابط کاربری نسبتاً پیچیده‌تری نسبت به Recuva دارد، اما امکانات بیشتری را نیز ارائه می‌دهد.

برنامه Disk Drill: یک برنامه بازیابی فایل های پاک شده قدرتمند و دارای قابلیت‌های پیشرفته است. این برنامه می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها را از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و موسیقی را از درایوهای مختلف مانند فلش مموری، هارد دیسک و کارت‌های حافظه بازیابی کند. Disk Drill رابط کاربری نسبتاً پیچیده‌ای دارد، اما امکانات بسیار زیادی را ارائه می‌دهد.

برنامه Wondershare Data Recovery: یک برنامه بازیابی فایل های پاک شده با رابط کاربری ساده و آسان است. این برنامه می‌تواند انواع مختلف فایل‌ها را از جمله عکس‌ها، فیلم‌ها، اسناد و موسیقی را از درایوهای مختلف مانند فلش مموری، هارد دیسک و کارت‌های حافظه بازیابی کند. Wondershare Data Recovery قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند بازیابی اطلاعات از درایوهای فرمت شده و خراب را نیز ارائه می‌دهد.

 انتخاب بهترین برنامه های ریکاوری و بازیابی به عوامل مختلفی مانند نوع درایو، نوع فایل‌های از دست رفته، سیستم عامل و آشنایی شما با برنامه های اینچنین و ... بستگی دارد.

نکات مهم بازیابی فایل های پاک شده

هیچ برنامه بازیابی فایل های پاک شده نمی‌تواند به طور کامل ضمانت بازیابی تمام اطلاعات از دست رفته را بدهد بنابراین باید یک سری نکات مهم را هنگام استفاده از این برنامه ها باید بدانیم.

هرچه سریع‌تر از یک برنامه بازیابی استفاده کنید، شانس موفقیت شما برای بازگرداندن اطلاعات بیشتر خواهد بود.

با استفاده از برنامه‌های مناسب بازیابی فایل، می‌توانید به سرعت و به طور موثر فایل‌های خود را از دستگاه‌های ذخیره‌سازی مختلف بازیابی کنید. اما بهتر است توجه داشته باشید که درصورتی که فایل‌ها به طور غیر قابل بازیابی از دست رفته‌اند، بهتر است از خدمات بازیابی اطلاعات حرفه‌ای استفاده کنید.

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper