بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

معرفی سرویس اجاره رک و فضا Collocation کولوکیشن در دیتاسنتر پال نت هاست

پال نت هاست علاوه بر اجاره سرور کاملا اختصاصی به مشتریان عزیز در دیتاسنتر پال نت در ایران، خدمات اجاره رک و فضا که Collocation کولوکیشن نامیده می شود را نیز در قالب سرویس شش ماهه و یکساله ارائه می دهد. با توجه به اینکه ما از دیتاسنتر اختصاصی خودمان استفاده میکنیم و هزینه اجاره ماهیانه یا سالیانه نمی پردازیم، قیمت این خدمات بعلاوه پهنای باند و IP اضافی که توسط ما ارئه می گردد نیز کمتر از سایر فراهم کنندگان این سرویس در بازار اجاره رک و فضا می باشد. پیش از خرید می توانید لیست قیمتها را با سایر ارائه دهندگان مقایسه نمایید.

پال نت هاست علاوه بر اجاره سرور کاملا اختصاصی به مشتریان عزیز در دیتاسنتر پال نت در ایران، خدمات اجاره رک و فضا که Colocation کولوکیشن نامیده می شود را نیز در قالب سرویس یکساله ارائه می دهد. با توجه به اینکه ما از دیتاسنتر اختصاصی خودمان استفاده میکنیم و هزینه اجاره ماهیانه یا سالیانه نمی پردازیم، قیمت این خدمات بعلاوه پهنای باند و IP اضافی که توسط ما ارئه می گردد
خدمات میزبانی سرور (Co-location)
سازمان های دولتی و شرکتهای خصوصی برای میزبانی سرور اختصاصی و دسترسی به منابع اطلاعاتی خود در داخل کشور می توانند از خدمات کولوکیشن Collocation سخت افزار و تجهیزات سرور اختصاصی خود را در داخل ایران و در دیتاسنتر پال نت، با کیفیت و امنیت بالا و مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی نگهداری کنند. در دیتاسنتر پال نت تمام تجهیزات مشتری در محیطی مناسب و فضای اختصاصی به گونه ای نگهداری و حفاظت می شود که افراد غیر مجاز امکان دسترسی به این تجهیزات را نداشته باشند.

اجاره فضای رک در سرویس کولوکیشن Collocation به چه نحو است؟
همانطور که در بالا اشاره شد به امکان ارائه فضای رک، IP مورد نیاز، پهنای باند و تامین برق مورد نیاز تجهیزات و سرورها کولوکیشن  (Co-Location) گفته می شود که همه این خدمات برای نگهداری سخت‌افزار در دیتاسنتر می باشد.
در خدمات Co-Location (کولوکیشن)، سخت‌افزار و تجهیزات سروری شما به پال نت هاست تحویل خواهد شد، کارشناسان پال نت هاست نیز پس از تحویل آن ‌را در بستر شبکه دیتاسنتر پال نت نصب نموده و دسترسی‌ های لازم برای کنترل سرور را در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

درباره قیمت اجاره رک و فضا در سرویس کولوکیشن Collocation
نرخ سرویس کولوکیشن Co-Location Price نیز بر اساس تعداد Unit اشغال شده در Rack و ترافیک مورد استفاده در طول ماه و تعداد IP مورد نیاز محاسبه می‌شود. ما ارزان ترین نرخ سرویس اجاره رک و فضا را در دیتاسنتر پال نت ارائه می دهیم. به ازای هر یونیت اجاره فضای رک ماهیانه کمترین قیمت نسبت به همه رقبا در داخل کشور دریافت می گردد. هر سرور دارای پهنای باند نامحدود است که 100 گیگابایت آن ماهیانه رایگان است و در صورت مازاد مصرف مشتری باید برای هر گیگ پهنای باند اضافی ماهیانه 800 تومان بپردازد که در هر دو ماه یکبار برایش فاکتور می گردد. هر سرور دارای یک عدد IP اختصاصی رایگان است و برای هر آی پی اضافه ماهیانه 10 هزار تومان محاسبه می گردد. برای مشاهده لیست قیمت سرویس کولوکیشن پال نت هاست به وب سایت مربوطه به آدرس اینترنتی www.palnethost.ir مراجعه نمایید.

امکاناتی که سرویس اجاره میزبانی فضا و رک دیتاسنتر پال نت در اختیار قرار می دهد
امکان ارائه IP تا ۳۲ عدد برای هر سرور با هزینه ماهیانه 10 هزار تومان برای هر IP وجود خواهد داشت.
ارائه ترافیک مازاد به مقدار نامحدود وجود دارد که قیمت هر گیگ اضافی پهنای باند ماهیانه 800 تومان است.
امکان ارائه دسترسی از طریق پورت ILO در صورت نیاز بصوت رایگان وجود دارد.
در صورت نیاز به اینترانت و شبکه داخلی با تهیه یک عدد سوئیچ رک مونت و خرید فضای 1U برای این سوئیچ امکان پذیر است.
امکان قرار دادن تجهیزات لایه سه (Switch و Router و Firewall) در صورت نیاز امکان پذیر است که باید برای هر کدام از این تجهیزات نیز مقدار فضای 1U رک تهیه گردد.
 
نصب و راه اندازی رایگان خدمات مبتنی بر ارائه سرویس اجاره رک و فضا Collocation کالوکیشن
امکان خرید IP اضافی یا افزایش مقدار یونیت رک پس از ثبت سفارش نیز از طریق پنل کاربری تان وجود دارد که بصورت اتومات اعمال می گردد و نکته مهم اینکه کلیه خدمات نصب و راه اندازی رایگان می باشد.
ممکن است با توجه به برخی از شرایط که خارج از اراده و کنترل این مجموعه است، لیست جدید قیمت و نرخ های اعلان شده در سایت پال نت هاست با کمی تغییر همراه باشد و به همین خاطر پیشنتهاد می شود برای اطلاع از آخرین تغییرات در نرخ قیمت اجاره این سرویس ها به سایت پال نت هاست مراجعه نمایید.

آشنایی بیشتر درباره این سرویس شرکت تخصصی ارائه دهنده هاستینگ و سرور پال نت هاست

مشاهده سایر سرویس ها و خدمات حرفه ای هاستینگ و سرور پال نت هاست

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper