شرکت مهندسی شبکه پال نت

 

تاریخچه و نحوه شکل گیری

شرکت مهندسی شبکه پال نت با نام تجاری کهن شبکه پارسیان Persian Ancient Network Engineering Co  درسال 1389 با همکاری جمعی از مدیران و متخصصین انفورماتیک و با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری تاسیس گردیده است.
این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط کشور در زمینه خدمات تخصصی زیرساخت شبکه، امنیت شبکه و ارتباطات یکپارچه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب. گروه پال نت کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع  صنعت انفورماتیک دنیا می باشند.

 

اهداف و خط مشی

مهندسی شبکه پال نت، یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران می باشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی و خارجی فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.

 

محور فعالیت های شرکت در یک نگاه

مشاوره بهینه سازی و ارتقا و اصلاح زیرساخت شبکه Network Optimization
طراحی پیاده سازی زیرساخت مجازی با تکنولوژی های مجازی VMware ESX 
طراحی و پیاده سازی سامانه دورکاری و مجازی سازی برنامه Citrix XenApp
مشاوره و پیاده سازی تخصصی راهکار سرویس ایمیل مایکروسافت Exchange
طراحی و پیاده سازی راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Microsodt Lync
مشاوره امنیت شبکه با ارائه تجهیزات OpenSource UTM & WAF Firewall
خدمات کلود با اجاره فضای رک برای هاست سروهای مجازی و اختصاصی
برگزاری دوره های تخصصی و کاربردی شبکه Microsoft  – Citrix – VMWare

 

چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ استفاده‌ صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

دپارتمان های تخصصی گروه

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper