بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

مایکروسافت سیستم سنتر

سامانه مدیریت یکپارچه مایکروسافت

راهکار جامع مدیریت و نظارت بر زیرساخت شبکه مایکروسافت

ادامه مطلب

فکس سرور تحت شبکه

سرورهای سخت افزاری فکس

ارسال و دریافت فکس دیجیتال و تحت شبکه با استفاده از فکس سرور

ادامه مطلب

این گروه به منظور ارائه راهکارهای تخصصی تر و حفظ و ارتقاء سطح كمي و كيفي محصولات و خدمات خود، از چندین دپارتمان تخصصی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل شده است. دپارتمان های تخصصی گروه، مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها در زمینه ی بهره گیری از ظرفیت زیرساخت شبکه و ابزارها و تکنولوژی های نوین ارتباطی را فراهم آورده است. هم افزایی تخصص  و دانش هر یک از دپارتمان های زیر مجموعه، توان فنی گروه پال نت را برای ارائه خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات با بهترین کیفیت و منطبق بر استاندارد های جهانی افزایش داده است.  

palnetgroup دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

تلاش عمده گروه پال نت آن است تا در میان مجموعه گسترده مشتریان خود در وهله اول مشاوری امین و صادق درباره موضوع پروژه باشد و پس از آن در حوزه های مختلف تخصصی، خدماتی با کیفیت برتر و هزینه ی مناسب ارائه کرده و پشتیبان اصلی و دائمی مشتریان در ادامه روند همکاری بماند.

دپارتمان های تخصصی گروه پال نت و محور فعالیت های آنها به شرح زیر میباشند:

دپارتمان تخصصی مجازی سازی برنامه citrix-xenapp-palnetgroup دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

تیم فنی مجازی سازی برنامه گروه پال نت از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه ی 6 ساله برای مجازی سازی برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، حسابداری و .. شرکت های نرم افزاری بزرگ مانند همکاران سیستم دنبال کرده اند. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی سیتریکس می باشد.
مشاهده وب سایت

مرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکهvmware-logo دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

مرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه یکی از دپارتمان های تخصصی گروه پال نتمی باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت. این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات VMWare می باشد.
مشاهده وب سایت

 

تیم فنی ارتباطات یکپارچه Lync و Exchange Server مایکروسافتlync-exchange-server دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

تیم تخصصی استقرار و راه اندازی محصولات شبکه مایکروسافت، خدمات خود را در قالب کار گروهی و با درنظر گرفتن سایر سرویس های درگیر و مرتبط در پروژه استقرار یک راهکار خاص ارائه می دهد. ویندوز سرورها و سرویس اکتیودایرکتوری مایکروسافت، پایه و اساس همه سرویس های و راهکارهای تخصصی این شرکت می باشد. ارائه تخصصی سرویس ایمیل اختصاصی بر پایه نرم افزار Microsoft Exchange server و همچنین راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Lync که سیستم Skype For Business Server نیز نامیده می شود از جمله خدمات تخصصی این گروه ماهر است.
 مشاهده وب سایت

 

خدمات امنیت شبکه و تامین تجهیزات امنیتیnetwork-security دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

راه حل های امنیتی محافظت از شبکه و داده ها و محافظت از اطلاعات شرکت و سازمان مبتنی بر خدمات تخصصی نرم افزاری در کنار تجهیزات امنیت شبکه و سخت افزار های مرتبط می باشند. از این رو استقرار تجهیزات امنیت شبکه و سامانه های مدیریت واحد و یکپارچه مقابله با تهدیدات و ارائه لایسنس معتبر سخت افزارهای مختلف امنیت شبکه و پشتیبانی سالانه فایروال ها و تجهیزات امنیت شبکه و آموزش تخصصی تجهیزات امنیتی به مدیران IT و سرپرستان شبکه از جمله فعالیت های تخصصی دپارتمان امنیت شبکه گروه پال نت می باشد.
مشاهده وب سایت

خدمات ارائه فکس سرور تحت شبکهcofax-fax-server دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

سرور فکس سیستمی است که در یک شبکه LAN به صورت Client-Server راه اندازی می شود و به کاربران کامپیوتر و تبلت و موبایل امکان ارسال و دریافت فکس را می دهد. به این تکنولوژی Fax over IP می گویند. این سیستم تمام ارتباطات فکس یک شرکت یا سازمان را به صورت یکپارچه و مدیریت شده انجام می دهد در نتیجه در مصرف کاغذ و تونر و استهلاک دستگاه های فکس سنتی، صرفه جویی قابل توجهی انجام می شود . با استفاده از این سیستم تمامی فکس ها به صورت مرکزی مدیریت می شود. همچنین با این تکنولوژی شرکت های دارای چندین شعبه می توانند با استفاده از هر نوع بستر شبکه IP مانند اینترنت فکس های خود را به صورت داخلی ارسال نمایند. گروه پال نت نمایندگی فروش و پشتیبانی محصولات CoFax در ایران را ارائه می دهد.
مشاهده وب سایت

 

موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نتpalnetgroup_education_center_boot_camp دپارتمان های تخصصی راه اندازی و پشتیبانی شبکه

« مؤسسه آموزش های تخصصی گروه » با اعتقاد به اهمیت آموزش مشتریان، برای ارتقای ظرفیت مدیریت برنامه ها و شبکه های کامپیوتری شرکت‌ها و ساده‌ سازی و به روز رسانی فرایند اداره آن‌ها از طریق ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری ها و تکنولوژی های جدید تأسیس کرد. ما با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم. اساتید آموزشی گروه از تجربه و تخصص بسیار ارزشمندی که در طی سالیان گذشته در زمینه نصب و راه اندازی محصولات و راهکارهای مختلف در سایت های مختلف مشتریان گوناگون به دست آورده اند، برخوردار می باشند و این نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد. آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync حوزه اصلی کار ماست.
مشاهده صفحه آموزش

 

 درباره گروه پال نت

مشتریان گروه پال نت

دانلود رزومه و کاتالوگ محصولات و خدمات گروه

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper