بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه گروه پال نت و از اصلی ترین معیارهای جذب و استخدام در این مجموعه فنی و مهندسی حوزه کامپیوتر و آی تی و فناوری اطلاعات به‌ شمار می‌آید. باور داریم آنچه ما را در اوج نشانده سرمایه‌ انسانی متخصص و كارآمدی است كه در كنار هم در محیطی پویا و دوستانه در مسیر هدف مشتركمان، «ارائه بهترین راهكارها، محصولات و خدمات» به مشتریان عزیز خود پیش می‌رویم.

  • اگر فردی خلاق، سخت‌كوش و نتیجه‌گرا هستید كه از چالش‌های جدید لذت می‌برید
  • اگر می‌خواهید در كار، محیط كاری و جامعه خود تاثیرگذار باشید
  • اگر می‌خواهید در فضایی فعال، قاعده‌مند و صمیمی توانایی‌های خود را شكوفا كنید
  • اگر به دنبال یك مسیر حرفه‌‌ای هستید كه الهام‌بخش رشد و پویایی‌تان باشد

در گروه پال نت جایی برای شما هست.

شرکت مهندسی شبکه پال نت پالنت ارائه دهنده خدمات انفورماتیک و پشتیبانی کامپیوتر سرور رایانه

زمینه های همکاری کارشناسان شبکه، فارغ التحصیلان دانشگاه و کارجویان رشته فناوری اطلاعات

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی شبکه و کامپیوتر
کارشناس پشتیبانی شبکه و نیروهای هلپ دسک پس از جذب و استخدام در شرکت مهندسی شبکه پال نت به درخواست ها در زمینه پشتیبانی مشکلات شبکه و کامپیوتر که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را سرویس دهی می نمایند.

جذب و استخدام در قالب کارشناس راهکارهای مجازی سازی سیتریکس
یک کارشناس مجازی سازی سیتریکس Citrix باید بتواند به درخواست های پشتیبانی مشکلات راهکار مجازی سازی محصولات سیتریکس خود را که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را خدمات دهی نمایند.

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی راهکارهای مجازی سازی VMware
یک کارشناس متخصص زیرساختهای مجازی با استفاده از محصولات VMware باید توانایی پاسخگویی به درخواست های پشتیبانی راهکار مجازی سازی محصولات VMware که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را داشته باشد.

جذب و استخدام در قالب نیروی پشتیبانی راهکارها و سرویس های مایکروسافت
یک متخصص در زمینه شبکه های مایکروسافتی که به درخواست های پشتیبانی راهکار و سرویس های مایکروسافت که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را خدمات دهی نمایند.

نیروی انسانی توانمند و پرانگیزه مهم‌ترین سرمایه گروه پال نت و از اصلی ترین معیارهای جذب و استخدام در این مجموعه فنی و مهندسی حوزه کامپیوتر و آی تی و فناوری اطلاعات به‌ شمار می‌آید.

جذب و استخدام در قالب متخصص پشتیبانی سرویس های امنیت شبکه و فایروال
یک متخصص امنیت شبکه و یا کارشناس امنیت فناوری اطلاعات باید علاوه بر تسلط به فایروالهای مشهور، به درخواست های پشتیبانی سرویس های مربوط به راهکارهای امنیت شبکه و فایروال که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را راهبری و پشتیبانی نمایند.

جذب و استخدام در قالب راه اندازی سامانه های ضد باج افزار و نصب آنتی ویروس های تحت شبکه
یک کارشناس ادمین شبکه که تجربه کاری در زمینه بدافزارها و کرم های رایانه ای را داشته باشد و به درخواست های پشتیبانی سرویس سامانه های ضد باج افزاری و آنتی ویروس تحت شبکه که به صورت تلفنی یا حضوری و یا در قالب تیکت به کارشناسان پشتیبانی گروه ارسال می شود را هدایت و پشتیبانی نمایند.

مهندس فروش تجهیزات شبکه و یا کارشناس فروش سرویس و راهکارهای تخصصی IT و خدمات پشتیبانی شبکه
مهندسان باتجربه فروش تجهیزات شبکه و یا کارشناسان فروش سرویس و راهکارهای تخصصی IT و کارشناسان فروش تخصصی خدمات پشتیبانی شبکه می توانند درخواست خود مبنی بر جذب بعنوان نیروی فروش آی تی خود را به همراه رزومه کاری و بیان سوابق فروش در زمینه سخت افزارهای کامپیوتری را به ایمیل داده شده گروه ارسال نمایند. شما علاقه مندان دعوت به همکاری در گروه می توانید، رزومه خود را به آدرس این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

سامانه اطلاع رسانی آگهی های دعوت به همکاری و مشاهده لیست جدیدترین اخبار استخدام در رشته های IT و فناوری اطلاعات، مهندسی شبکه های کامپیوتری و طراحی و برنامه نویسی و ... را می توانید در سایت تخصصی ویژه استخدام و اشتغال رشته های علوم مختلف کامپیوتری به نام کامپیوتر جابز مشاهده کنید. این سایت کاریابی آنلاین مخصوص رشته های کامپیوتری، خدمات رایگان جذب کارجویان رشته های فناوری اطلاعات و شبکه را نیز پوشش می دهد. برای مشاهده و جستجوی آخرین شغل های این حوزه می توانید به آدرس به آدرس اینترنتی ComputerJobs.ir مراجعه نمایید.

 @PalnetGroup کانال تلگرام شرکت مهندسی کهن شبکه

 

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper