بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

معرفی وب سایت تخصصی استخدام و ثبت آگهی در زمینه مهندسی شبکه، نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر و حوزه فناوری اطلاعات کامپیوتر جابز، بانک اطلاعات شرکتهای IT و کاریابی آنلاین معتبر فارغ التحصیلان دانشگاهی و دانشجویان و جذب کارجو در زمینه برنامه نویسی و مهندسی کامپیوتر شاخه نرم افزار، سخت افزار و کارشناسان مهندسی فروش کالا و راهکارهای تخصصی و خدمات فنی شبکه و آی تی

خدمات جذب نیروی سامانه کاریابی اینترنتی کامپیوتر جابز

یکی از خدمات گروه فنی مهندسی ما، کمک به کارفرمایان حوزه IT برای جذب نیروی متخصص در حوزه فناوری اطلاعات از بین کارشناسان برنامه نویس پلتفرم های نرم افزاری اندروید و IOS و مهندسان کامپیوتر و شبکه و متخصصین آی تی در سراسر کشور می باشد.
واحد فناوری و انفورماتیک سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی همیشه برای دعوت به همکاری نیروی مطلوب و مورد نیاز خود در زمینه نگهداری سیستم های رایانه ای و پشتیبانی شبکه و سرویس دهی به سرورها و برنامه های کاربردی شان، با معظلی به نام استخدام سریع، فوری، آسان کارشناس متخصص در امور پشتیبانی مورد نیاز خود روبرو بوده اند.
از این رو برای کمک به یافتن افراد باتجربه و دارای مدارک دانشگاهی و گواهینامه های معتبر از موسسات آموزشی سطح کشور که دوره های آموزشی مهندسی شبکه سیسکو، مایکروسافت، لینوکس، سیتریکس و Vmware را گدرانده باشند، واحد تحقیق و توسعه گروه، خدمات کاریابی اینترنتی و جذب سریع و باکیفیت نیروی مورد نیاز شرکتها را با عنوان "سامانه کاریابی تخصصی کامپیوتر جابز" در سال 93 راه اندازی کرده است. کافیست آگهی رایگان خود در زمینه استخدام نیروی مورد نیاز خود را در این سایت معتبر جذب نیروی تخصصی در زمینه علوم مختلف کامپیوتری ثبت نمایید. ظرف کمتر از یک روز، بانکی از رزومه و سوابق شغلی کارجویان متخصص در زمینه کاری مورد نیازتان به ایمیل یا آی دی تلگرامی شما ارسال خواهد شد.

کامپیوتر جاب، سایت تخصصی استخدام برنامه نویس و مهندس شبکه و کارشناس فناوری اطلاعات (IT) و ICT و طراحات وب و گرافیست و مهندسان آی تی است. یکی از ویژگی های مهم کامپیوتر جاب، تخصصی بودن اخبار و آگهی های دعوت به همکاری و جذب نیرو می باشد.

ثبت رایگان آگهی استخدام و جذب نیرو

با سامانه کاریابی سایت آگهی استخدام کامپیوتر جابز به راحتی می توانید نیروی کارشناس پاره وقت آقا یا خانم و مهندس فول تایم در زمینه فناوری اطلاعات را جذب نمایید. سامانه استخدام و جذب نیروی آی تی کامپیوتر جابز، مرجع آخرین اخبار دعوت به همکاری نیروی کارآموزی نتورک و جدیدترین خبرهای استخدام کارشناس پشتیبان شبکه با امکان اطلاع رسانی گسترده در موبایل اپ نسخه اندروید و IOS و کانال تلگرام درج جددترین خبرها و اطلاعیه های استخدامی کشور در سراسر ایران می باشد. ما به جای شما و برای شما نیروی متخصص و مناسب مورد نیاز شما را برایتان جذب می کنیم تا شما دغدغه توانمندی کارشناس جذب شده توسط واحد منابع انسانی شرکت و سازمان تان را نداشته باشید که آیا متخصص هاست، متعهد هست، کاربلد هست، تجربه کافی دارد و خیلی از سوالات دیگری که ممکن است در روز مصاحبه استخدامی جذب نیرو از آن غافل شوید.

پذیرش نیروی کارآموزی شبکه یا Network Internship

ما در سایت استخدام و جذب نیروی آی تی کامپیوتر جابز، لیستی از متقاضیان دوره های کارآموزی آی تی و فناوری اطلاعات را به شما معرفی می کنیم تا شما بتوانید نیروی متخصص پشتیبان شبکه یا برنامه نویس اندروید و IOS یا طراح سایت خودتان را به مرور زمان آموزش دهید و سپس استخدام نمایید. همانطوری که مدیران IT و کارشناسان انفورماتیک می دانند در اصل کار این دو بستر جذب نیرو بسیار شبیه به هم هستند یعنی هم شما می توانید نیروی مهندسی خود را از میان افراد باتجربه استخدام کنید و یا با گذشت زمان و صرف اندکی آموزش، از بین نیروهای علاقه مند کارآموز، کارشناس پشتیبان شبکه و یا هر تخصص دیگری را خودتان برای شرکت خودتان پرورش دهید. بر کسی پوشیده نیست که دوره های کارآموزی شبکه و کامپیوتر چقدر می تواند در پیشرفت افرادی که تازه وارد دنیای شبکه شده اند، موثر باشد. بهتربن شیوه برای تکمیل تیم واحد فناوری سازمان خود می توانید نیروی کاراموز شبکه را با گذراندن طرح های کارورزی داخلی و آموزش دوره های کارآموزی است.

طرح های کارآموزی شبکه حتی اگر بدون حقوق و مزایا نیز باشند می تواند بسیار بهتر و پرثمر تر از فراگیری این دوره ها در آموزشگاههای IT باشد. در دورههای کاراموزشی شبکه و کامپیوتر و IT به تجربیاتی در زمینه فناوری اطلاعات دست پیدا می کنید که در هیچ آموزشگاه آی تی و هیچ کلاس درسی نمی توانید مشابه اش را پیدا کنید. برای مشاهده لیست شرکت هایی که کارآموز شبکه قبول می کنند می توانید به لینک "لیست شرکتهای کارآموزپذیر" در سایت تخصصی استخدام آی تی و شبکه کامپیوتر جابز مراجعه نمایید. برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به کانال مهندسی شبکه پال نت در تلگرام مراجعه نمایید.

تبلیغات تخصصی در اینترنت

تبلیغات تخصصی با بازخورد بالا از طریق اینترنت در سایت کاریابی آنلاین کامپیوتر جاب، در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت در دیده شدن محصول یا خدمات، اتفاق می افتد. ما در حوزه مهندسی فناوری اطلاعات، شبکه و برنامه نویسی و طراحی و سایر علوم کامپیوتری، رسانه ای تخصصی و بستر اطلاع رسانی ویژه ای را در اختیار گرفته ایم تا تبلیغی موثر در سطح اینترنت و فضای مجازی برای کالا و خدمات شما داشته باشیم. سایت تبلیغات و اگهی رایگان استخدام کامپیوتر جاب از چندین بستر کاربردی پرمخاطب، آگهی اطلاع رسانی و تبلیغات شما را برای همگان انعکاس می دهد.

کاریابی تخصصی اینترنتی کامپیوتر جابز، سایت تخصصی در زمینه علوم مختلف کامپیوتر می باشد که مرجع اطلاع رسانی شرکت های ارائه دهنده خدمات آی تی و مرکز ثبت آگهی های استخدامی کارشناسان شبکه کامپیوتر و مدیران انفورماتیک و سامانه کارجویی آنلاین علاقه مندان در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و شبکه و  IT و نرم افزار و سخت افزار و برنامه نویسی و طراحی و ... می باشد و توسط گروه مهندسی شبکه پال نت مدیریت و اداره می شود.

سامانه معتبر کاریابی آنلاین کامپیوتر جابز، روزانه شاهد بازدید صدها تن از کارشناسان، برنامه نویسان، متخصصان، مدیران و سرپرستان حوزه IT و فناوری می باشد. با توجه به اختصاصی بودن محتویات سایت آی تی نیدز که فقط مباحث مربوط به علوم مختلف کامپیوتری را در برمیگیرد، موضوع تبلیغات نیز می بایست متناسب با همین موضوعات باشد. برای لانچ و فروش یک محصول یا خدمات جدید، بی شک آی تی نیدز مناسب ترین و مفید ترین مکان تبلیغ در سطح اینترنت خواهد بود.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper