بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

این گروه به منظور ارائه راهکارهای تخصصی تر و حفظ و ارتقاء سطح كمي و كيفي محصولات و خدمات خود، از چندین دپارتمان تخصصی در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات تشکیل شده است. دپارتمان های تخصصی گروه، مجموعه کاملی از خدمات مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها در زمینه ی بهره گیری از ظرفیت زیرساخت شبکه و ابزارها و تکنولوژی های نوین ارتباطی را فراهم آورده است. هم افزایی تخصص  و دانش هر یک از دپارتمان های زیر مجموعه، توان فنی گروه پال نت را برای ارائه خدمات فن آوری اطلاعات و ارتباطات با بهترین کیفیت و منطبق بر استاندارد های جهانی افزایش داده است.  

palnetgroup دپارتمان های تخصصی

تلاش عمده گروه پال نت آن است تا در میان مجموعه گسترده مشتریان خود در وهله اول مشاوری امین و صادق درباره موضوع پروژه باشد و پس از آن در حوزه های مختلف تخصصی، خدماتی با کیفیت برتر و هزینه مناسب ارائه کرده و پشتیبان اصلی و دائمی مشتریان در ادامه روند همکاری بماند. ما تا جاییکه توانسته ایم سعی در پاسخگویی یکپارچه به نیازهای اصلی  و مهم مشتریان خود در شرکتها و سازمانهای مختلف داشته ایم و داریم تا دغدغه مدیران آی تی و صاحبان کسب و کارها را تا حد ممکن کاهش دهیم.

دپارتمان های تخصصی گروه پال نت و محور فعالیت های آنها به شرح زیر می باشند:

مرکز راه اندازی هاستینگ اختصاصی، میزبانی وب و سرور مجازیhost-server-virtual دپارتمان های تخصصی

پال نت هاست، ارائه دهنده خدمات تخصصی میزبانی وب هاستینگ لینوکس و ویندوز در ایران و خارج از کشور است که با فراهم سازی سرورهای اختصاصی و مجازی قدرتمند در دیتاسنتر پال نت در ایران و مراکز داده معتبر خارج از کشور، سرویس مشاوره و راه اندازی خدمات حرفه ای مدیریت سرور در محل شرکت مشتری و یا در دیتاسنتر پال نت را ارائه می دهد. میزبانی سایتهای پربازدید مشتریان بدون مشکلات کندی سرعت و مشکل در ارسال و دریافت ایمیل با پشتیبان گیری خودکار روزانه و پهنای باند نامحدود با سرویس هاستینگ لینوکس و کنترل پنل Cpanel و همچنین هاست ویندوز با کنترل پنل پلسک Plesk از دیگر خدمات پال نت هاست می باشد.
مشاهده وب سایت

دپارتمان تخصصی مجازی سازی سیتریکس citrix-xenapp-palnetgroup دپارتمان های تخصصی

تیم فنی مجازی سازی سیتریکس گروه پال نت از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 6 ساله در زمینه مجازی سازی برنامه های گوناگون، دسک تاپ های کلاینت ها و سامانه دورکاری کاربران برای سیستم های مالی، منابع انسانی، حسابداری و .. را پیاده سازی و اجرا کرده اند. از خدمات این حوزه، مشاوره، ارائه لایسنس، راه اندازی و پشتیبانی محصولات سیتریکس می باشد.
مشاهده وب سایت

مرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکهvmware-logo دپارتمان های تخصصی

مرکز تخصصی مجازی سازی زیرساخت شبکه یکی از دپارتمان های تخصصی گروه پال نتمی باشد که در سال 1390 و به منظور ارائه سرویس های تخصصی تر در حوزه مجازی سازی زیرساخت شبکه شکل گرفت. این مجموعه اولین شرکت ایرانی است که در زمینه راهکارهای مجازی سازی زیرساخت، فعـاليت تخصصي و متمـرکـزی را آغـاز كـرد و برای اولین بار در ایران کارگاه های آموزش جامع محصول VMWare  را به صورت کمپ های کاملا عملی و تخصصی در محل شرکت برگزار نموده است. فعالیت اصلی این مجموعه در زمینه تکنولوژی های مجازی سازی زیرساخت با استفاده از راهکار های شرکت VMWare می باشد. خدمات اصلی این دپارتمان، مشاوره، ارائه لایسنس، نصب و پشتیبانی محصولات VMWare می باشد.
مشاهده وب سایت

 تیم فنی مهندسان زیرساخت شبکه مایکروسافتlync-exchange-server دپارتمان های تخصصی

تیم تخصصی استقرار و راه اندازی محصولات شبکه مایکروسافت، خدمات خود را در قالب کار گروهی و با درنظر گرفتن سایر سرویس های درگیر و مرتبط در پروژه استقرار یک راهکار خاص ارائه می دهد. ویندوز سرورها و سرویس اکتیودایرکتوری مایکروسافت، پایه و اساس همه سرویس های و راهکارهای تخصصی این شرکت می باشد. ارائه تخصصی سرویس ایمیل اختصاصی بر پایه نرم افزار Microsoft Exchange server و همچنین راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت Lync که سیستم Skype For Business Server نیز نامیده می شود از جمله خدمات تخصصی این گروه ماهر است.
 مشاهده وب سایت

خدمات امنیت اطلاعات و سرویس های تحت وبweb-application-firewall دپارتمان های تخصصی

ارائه راهکارهای امنیت سرویسهای تحت وب Web Application Firewall با محصول Netscaler Gateway و تجهیزات یو تی ام فایروال با معرفی Pfsense Free & Open Source UTM  بهمراه لایسنس رایگان مادام العمر متناسب با نیاز امنیتی شرکت ها و سازمانهای مختلف از جمله فعالیتهای دپارتمان تخصصی فایروال اپلیکیشن های تحت وب گروه پال نت می باشد که به صورت متمرکز به مباحث امنیت سرویسها و اپلیکیشن ها و تامین تجهیزات، سخت افزار و لایسنس و مجوزهای مربوطه در این زمینه می پردازد.
مشاهده وب سایت

موسسه آموزش های تخصصی گروه پال نتpalnetgroup_education_center_boot_camp دپارتمان های تخصصی

« مؤسسه آموزش های تخصصی گروه » با اعتقاد به اهمیت آموزش مشتریان، برای ارتقای ظرفیت مدیریت برنامه ها و شبکه های کامپیوتری شرکت‌ها و ساده‌ سازی و به روز رسانی فرایند اداره آن‌ها از طریق ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری ها و تکنولوژی های جدید تأسیس کرد. ما با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم. اساتید آموزشی گروه از تجربه و تخصص بسیار ارزشمندی که در طی سالیان گذشته در زمینه نصب و راه اندازی محصولات و راهکارهای مختلف در سایت های مختلف مشتریان گوناگون به دست آورده اند، برخوردار می باشند و این نگاه کاملا عملی به مبحث آموزش وجه تمایز کیفیت آموزش و دوره های مختلف آموزشی در این موسسه می باشد. آموزش کاربردی و تخصصی و کاملا عملی محصولات Citrix XenApp , VMWare Vsphere , Microsoft Lync حوزه اصلی کار ماست.
مشاهده صفحه آموزش

 

 درباره گروه پال نت

مشتریان گروه پال نت

دانلود رزومه و کاتالوگ محصولات و خدمات گروه

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper