بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

سهولت استفاده، امنیت در سطح اینترنت و اینترانت، عدم نیاز به تغییر در ساختار برنامه های مورد استفاده، سرعت بیشتر و یکپارچگی سیستم ها و تجمیع دیتابیس نرم افزارها و پایگاه های داده از جمله مزایای استقرار سیستم جامع کار از راه دور در شعبات و زیرمجوعه های سازمان های بزرگی چون وزارت راه و شهرسازی، بنیاد مستضعفان و جانبازان، شرکت بزرگ آلومینیوم المهدی و شرکت های پتروشیمی و نفتی از جمله شرکت پترو ایران می باشد که توسط تیم تخصصی و باتجربه مجازی سازی دپارتمان تخصصی سیتریکس گروه پال نت نصب و راه اندازی گردیده است.

استقرار سامانه مجازی دورکاری در زیرساخت شبکه وزارت راه، بنیاد مستضعفان، آلومینیوم المهدی و پتروشیمی پترو ایران

citrixremotevirtualization استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

خدمات نصب و راه اندازی مجازی سازی XenApp & XenDesktop & XenServer به همراه NetScaler Gateway

خانه سیتریکس ایران با سابقه طولانی در امر پیاده سازی و راه اندازی محصولات شرکت سیتریکس در ایران و ارائه مشاوره‫ های فنی در اجرای پروژه‫ های مختلف، خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی از محصولات مجازی ساز سیتریکس XenApp & XenDesktop & XenServer را به همراه اپلیکیشن فایروال NetScaler Gateway با تخصصی‫ ترین تیم مشاوره، فروش، نصب و راه‫ اندازی، و آموزش محصولات شرکت سیتریکس در ایران ارائه می دهد. مشتریان عزیز نیز پس از نصب و راه اندازی و استقرار سامانه سیتریکس تنها نخواهند بود و ما با آن ها همراه می شویم تا از سرویس های مجازی ساز سیتریکس در حوزه سرور و دسک تاپ و اپلیکیشن بتوانند آنگونه که مورد نظرشان بود استفاده کنند.

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز اپلیکیشن Citrix XenApp 6.5.

با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 6.5 شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. با برنامه سیتریکس زن اپ به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت، می توانید تمامی نرم افزارهای تحت ویندوز خود را بصورت متمرکز در هر زمان و هر مکان در اختیار کاربران خود بگذارید. تنها با یک بار نصب برنامه های مورد نیاز روی سرور مرکزی  شرکت یا سازمان، امکان استفاده همزمان تمامی کاربران دور و نزدیک فراهم می شود. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 6.5 بر روی ویندوز سرور R2 2008 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2008 Terminal Service License نیز دارد.
login-citrix-xenapp استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی سازی اپلیکیشن Citrix XenApp 7.11 به همراه NetScaler Gateway

سیتریکس XenApp 7.11 نیز عملکردی مشابه XenApp 6.5 دارد و پیشنهاد می شود برای Presentation Virtualization یا همان مجازی سازی ترمینال سرویس ویندوز مایکروسافت برای پابلیش اپلیکیشن های داخل سازمان خود از نسخه XenApp 6.5 استفاده شود چرا که همه امکانات و مواردی را که می خواهید را به شیوه ساده تر و کارآمد تریی ارائه می دهد. هزینه استقرار سامانه XenApp 6.5 نیز ارزان تر و نگهداری و پشتیبانی آن نیز ساده تر است. اما با استقرار سامانه مجازی ساز اپلیکیشن سیتریکس XenApp 7.6 نیز شما می توانید برنامه های تحت ویندوز خود را به راحتی از طریق وب و اینترانت و اینترنت در دسترس کاربران خارج از سازمان و شرکت خود قرار دهید. سیتریکس XenApp 7.6 نیز به همراه تکنولوژی ترمینال سرویس مایکروسافت ارائه می گردد. متمرکز کردن دیتابیس و کاهش هزینه های نگهداری و پشتیبانی نرم افزار و دسترسی آسان با امنیت بالا حتی از طریق بستر اینترنت از جمله مزایای این سامانه می باشد. در تصویر پایین صفحه لاگین سیتریکس XenApp و برنامه های پابلیش شده برای کاربران را مشاهده می نمایید. نرم افزار XenApp 7.11 بر روی ویندوز سرور 2012 و 2016 مایکروسافت Windows Server نصب می شود و برای ارائه سرویس نیاز به لایسنس Windows 2012 , 2016  Terminal Service License نیز دارد.

citrix-xenapp-7.11 استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

 خدمات نصب و راه اندازی و پشتیبانی و ارائه لایسنس مجازی ساز دسکتاپ VDI سیتریکس Citrix XenDesktop 7.11 به همراه NetScaler Gateway

تکنولوژی سیتریکس Citrix XenDesktop یک راه حل مجازی سازی دسکتاپ کامپیوتر یا VDI که مخفف Virtualization Desktop InfraStructure هست می باشد و دسک تاپ های مجازی را با سرعت بالا و در امنیت کامل به کاربران ارائه می دهد تا کاربران با استفاده از دسکتاپ های مجازی شده قادر به بکارگیری از تمامی امکانات و برنامه های قابل دسترس در دسکتاپ مجازی باشند. در واقع سیتریکس XenDesktop کامپیوترهای مجازی کاربران را تبدیل به یک فرآیند با ماهیت واقعی نموده است. راهکار مجازی سازی دسک تاپ XenDesktop اولین محصول برای پشتیبانی از تمام مدل های مجازی سازی کامپیوترهای کاربران می باشد كه به صورت راهکاری مجتمع طراحی شده است. با پیاده سازی راهکارDesktop Virtualization کاربران قادر به کاهش 40 درصدی مدیریت Desktop با متمرکز کردن دسکتاپ ها در Data Center می باشند. XenDesktop بخش IT را قادر به راه اندازی یک نمونه از هر سیستم عامل، برنامه و پروفایل کاربر می کند و به صورت پویا آن ها را ترکیب کرده تا باعث افزایش سادگی در مدیریت کامپیوتر مجازی کاربران و سریعتر شدن عملکرد آن شود.

2Q== استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

ما مفتخریم که در حال حاضر بیش از 400 شرکت ایرانی در حوزه های مختلف، مشتریان ما هستند و پشتیبانی سامانه نرم افزاری سیتریکس خود را به ما سپرده اند.

تیم فنی Citrix خانه سیتریکس ایران از کارشناسان متخصص و مجربی تشکیل شده است که نصب و استقرار، پیکربندی، پشتیبانی و عیب یابی محصولات گوناگون شرکت سیتریکس را در قالب یک تجربه 6 ساله برای مجازی سازی سرور و دسک تاپ و برنامه های گوناگون و دورکاری کاربران سیستم های مالی، منابع انسانی، انبار و ....  شرکت های نرم افزاری بزرگی مانند همکاران سیستم، رایورز، چارگون، تدبر، پیوست و همراهان سیستم و ... دنبال کرده ­اند.

متخصصین " گروه مهندسی شبکه پال نت "، به منظور عملکرد تخصصی و سرویس دهی مناسب، خدمات خود را در کار گروهی و تخصصی ارائه می نمایند.

تصاویر کارگاه های آموزش سیتریکس در حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی 
نصب سامانه دورکاری Citrix نرم افزار مالی و حسابداری رایورز در شرکت رایتل
نصب و راه اندازی سیتریکس جهت استفاده از راه دور از نرم افزار شایگان سیستم در شرکت ایلیا استیل
استقرار سامانه دورکاری Citrix در موسسه آموزشی گاج
استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس وزارت راه و مسکن و شهرسازی
نصب و راه اندازی سیستم هایمجازی سیتریکس در سازمان بنیاد مستضعفان و جانبازان
نصب سیستم مجازی سازی سیتریکس در شرکت کشتیرانی جهان دریا
استقرار سامانه دورکاری در سازمان آب و فاضلاب استان فارس
استقرار سیستم مجازی سازی سیتریکس در پتروشیمی مارون

مشاهده دموی آنلاین
راهکار های مجازی سازی سیتریکس
 

tumb%20%282%29 استقرار سامانه مجازی سازی سیتریکس در وزارت راه، بنیاد و پتروشیمی ایران

بازدید 1318 بار

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper