بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فکس سرور تحت شبکه

سرورهای سخت افزاری فکس

ارسال و دریافت فکس دیجیتال و تحت شبکه با استفاده از فکس سرور

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

آشنایی با پلتفرم ماژولار Sawtooth Hyperledger برای ساختن چارچوب های تجاری سازمانی که برای ساخت، استقرار و اجرای بلاک چین ­Blockchain تجاری ارائه شده است.

آشنایی با پروژه Sawtooth Hyperledger مبتنی بر بلاک چین

بنیاد لینوکس، بنیاد نرم افزاری Blockchain، Hyperledger، Sawtooth 1.0 یک چارچوب ماژولار برای ساخت، استقرار و اجرای بلاک چین های تجاری، ارائه کرده است. راهبران مبتنی بر مفهوم Blockchain، بر اساس Sawtooth 1.0 برای حمایت از پرونده های چندگانه پشتیبانی شده اند.

Sawtooth Hyperledger دومین پروژه Hyperledger، برای زنده ماندن بعد از Fabric 1.0 در جولای 2017 است. Fabric به اجزای بلاک چین این امکان را می دهد که مانند اجماع و خدمات عضویت باشند. Sawtooth یکی از 9 نهاد کسب و کار تجاری و تکنولوژی های توزیع شده مدیریت است که توسط بنیاد لینوکس میزبانی شده است، از جمله Hyperledger Composer، یک زبان مدل سازی مبتنی بر جاوا اسکریپت و پشتیبانی از REST API است.

Sawtooth-Hyperledger آشنایی با پلتفرم ماژولار Sawtooth برای ساختن چارچوب های تجاری سازمانی

قابلیت های پلتفرم ماژولار Sawtooth

نتایج حاصل از تلاش بیش از 50 مهندس نرم افزار، Hyperledger Sawtooth برای ارائه قابلیت هایی مانند مدیریت زنجیره ای طراحی شده است که می تواند از قراردادهای "هوشمند" خود برای اجرای رأی دادن در تنظیمات پیکربندی Blockchain استفاده کند. این یک موتور اجرایی معامله پیشرفته ارائه می دهد که می تواند معاملات را به طور موازی برای سرعت بخشیدن به تولید و اعتبار سنجی انجام دهد.

Sawtooth همچنین Ethereum، یکی دیگر از پلتفرم های بلاک چینی اصلی را پشتیبانی می کند. با ادغام، Sawtooth می تواند قراردادهای هوشمند را بر اساس زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت Ethereum Solidarity اجرا کند. این کار Sawtooth را قادر خواهد ساخت ابزارهای Ethereum مانند IDE ها و Web3 را اجرا کند.

 پشتیبانی اینتل از پلتفرم Sawtooth Hyperledger

در نهایت، توافق پویای Sawtooth اجازه خواهد داد که مدیران پروتکل، بلاک چین را به عنوان یک شبکه از گره ها و یا کاربران توصیف کنند، که امکان ادغام الگوریتم های مقیاس پذیر را فراهم می کند. سال گذشته، اینتل برای ارائه نسخه های کد برای Sawtooth، در میان فروشندگان بود. بر همین اساس اینتل "دریاچه چوب" نامگذاری شد. در کنار اینتل، Hyperlegger Sawtooth توسط چندین سازمان، از جمله خدمات وب آمازون، اریکسون، هوآوی، آی بی ام، Microsoft Azure، R3، و T-Mobile پشتیبانی می شود.

با پیوستن به کانال تخصصی مدیران شبکه و مهندسان آی تی و فناوری اطلاعات در شبکه اجتماعی تلگرام، که انجمن بزرگ متخصصین IT کشور می باشد که بیشتر شما را در جریان ویژگی های پلتفرم ماژولار Sawtooth قرار خواهد داد.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper