بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فکس سرور تحت شبکه

سرورهای سخت افزاری فکس

ارسال و دریافت فکس دیجیتال و تحت شبکه با استفاده از فکس سرور

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

مایکروسافت چندین ویژگی و خدمات جدید به چت گروهی Teams اضافه کرد که باعث رقابت بین این پلتفرم با نرم افزار Slack شده است و برقراری ارتباط با برنامه های شخص ثالث را آسان تر می کند.

بروز رسانی جدید پلتفرم چت گروهی شرکت Microsoft

مایکروسافت در هفته گذشته تعدادی قابلیت جدید را به پلتفرم چت گروهی خود اضافه کرد و برقراری ارتباط با برنامه های شخص ثالث را راحتتر نمود و خدمات جدید را از طریق یک دایرکتوری برنامه ها ارائه نمود. راه اندازی فروشگاه برنامه به این معنی است که در حال حاضر امکان جستجو و کشف برنامه ها و خدمات برای ادغام با پلتفرم چت گروهی است. کاربران می توانند برنامه ها را با جستجو بر اساس نام، دسته یا نوع آن، مانند ربات ها پیدا کنند.

Teams-Slack مایکروسافت با به بروزرسانی جدید چت گروهی با برنامه Slack رقابت می کند

مایکروسافت نرم افزار Teams را برای رقابت با Slack ارائه داد

این حرکت مایکروسافت، نرم افزار Teams را به رقیب Slack تبدیل می کند که دایرکتوری برنامه خود را در سال 2015 راه اندازی نمود.

یک نمایه برنامه شخصی، برنامه های رایج تر کاربر را در یک نوک انگشت قرار می دهد و مواردی را که به آنها اختصاص داده شده است برجسته می کند. در آپدیت برنامه چت گروهی Teams از ابزارهای مایکروسافت نظیر Planner یا برنامه های شخص ثالث مانند Jira Cloud استفاده شده است.

قابلیت های جدید برنامه چت گروهی مایکروسافت

مایکروسافت همچنین کنترل برنامه ها را از طریق برنامه چت گروهی Teams برای کاربران ساده تر کرده و اقدامات سریع را مستقیماً از کادر فرمان گرفته که به بالای صفحه منتقل شده است. به عنوان مثال، کاربران می توانند اطلاعات را در یک برنامه جستجو کنند، مانند یک تصویر در Adobe Creative Cloud، و نتایج را به یک گفتگوی گروهی وارد کنند. کلید های میانبر دستورالعمل ها اجازه می دهد تا کاربران اقدامات سریع مانند تنظیم وضعیت تیم خود را به "دور" با تایپ کردن "دور" در جعبه دستور، و به سرعت اضافه کردن یک همکار به یک تیم، انجام دهد. مایکروسافت گفت، از جمله توانایی ایجاد یک کار در یک برنامه، مدیریت پروژه های شخص ثالث می باشد.

آلن لوپفسکی، معاون رئيس جمهور و تحلیلگر اصلی مطالعات صورتحساب، گفت که ویژگی های جدید، به تقویت چشم انداز Microsoft از تیم ها به عنوان مرکز، برای تمام برنامه های Office 365 و همچنین ادغام های شخص ثالث کمک می کند. او گفت: "هیچ کس نیازمند به یک برنامه چت دیگری نیست."

دیگر احتیاجی نیست برای دسترسی به آخرین اخبار دنیای فناوری اطلاعات، سایت های گوناگون را مرور نمایید. می توانید جدیدترین خبرهای حوزه شبکه، IT و نرم افزار را روزانه در کانال اطلاع رسانی گروه مهندسی پال نت پیگیری کنید.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper