بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فکس سرور تحت شبکه

سرورهای سخت افزاری فکس

ارسال و دریافت فکس دیجیتال و تحت شبکه با استفاده از فکس سرور

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

شرکت سیسکو Cisco قابلیت های جدیدی را به زیرساخت IBN اضافه می کند تا بتوانند مشکلات را سریعتر در شبکه های سیمی و بی سیم پیدا کرده امنیت نتورک را تضمین نماید.

ارتقا ابزارهای شبکه مبتنی بر سیسکو

سیسکو ابزارهای شبکه مبتنی بر هدف خود را ارتقا داده است بنابراین اکنون می تواند تأیید کند که شبکه ها با توجه به اهداف تعیین شده توسط مدیران در حال اجرا هستند و همچنین می توانند به پیدا کردن و حل مشکلات شبکه سریع تر در هر دو شبکه سیمی و بی سیم کمک کنند.

این شرکت می گوید این یک مرحله جدید در تکامل IBN است که در آن توانایی ارزیابی اینکه آیا تصمیماتی که به سیاست تبدیل شده اند و یا با تنظیم دستگاه های شخصی در سراسر شبکه هماهنگ شده اند و اهداف مورد نظر خود را انجام می دهند، تضمین شده هستند یا خیر.

Cisco-IBN-Infrastructure سیسکو قابلیت های جدیدی را به زیرساخت IBN اضافه می کند

آشنایی با قابلیت های جدید IBN شرکت Cisco

قابلیت های IBN سیسکو به محصول نرم افزاری جدید و پیشرفت های دو بخش دیگر نرم افزاری که در کنفرانس Cisco Live در بارسلونا اعلام شده است، اضافه می شود که به سیسکو پیشنهاد می کند تا یک IBN جامع تر از رقبای خود ارائه دهد که بتواند از ویژگی های اصلی هدف IBN پشتیبانی کند. این سیاست، امنیت و تمام توانایی های اطمینان بخش را در شبکه به ارمغان می آورد و به این مسئله اشاره دارد که چگونه امنیت شبکه باعث می شود شبکه ها تضمین شوند و این خود یک گام خوب و منطقی است.

روش های عرضه راهکارهای سیسکو در زیرساخت IBN

Rohit Mehra، معاون رئیس زیرساخت شبکه برای IDC می گوید که قطعات IBN با فروشندگان زیادی عرضه شده است که قطعه ای از راه حل IBN را ارائه می دهند، اما تعداد زیادی از قطعات یکپارچه را ندارند. فروشندگان مختلف برخی از این موارد را ارائه می دهند. به عنوان مثال، IDC درباره شروع کارهای Live Action، 7Signal Solutions، Nyansa، ThousandEyes و Kentik، مانیتورینگ مبتنی بر ابر را ارائه می دهد که بخش مهمی از IBN می باشد. فروشندگان معتبر مانند NetScout، CA و IBM نیز این نوع نظارت شبکه را ارائه می دهند. Mehra می گوید: "فکر می کنم، گرفتن IBN از یک فروشنده واحد، ارزش بیشتری داشته باشد."

علاقمندان می توانند برای مشاهده سایر مقالات و مطالب مرتبط با شبکه های مبتنی بر سیسکو به کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مراجعه نمایند.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper