بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

مشاوره فناوری اطلاعات IT

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

ایام عید نوروز و تعطیل، بهار هکرها نیز هست و از این جهت کارشناسان کارشناسان شبکه و امنیت مراقب هکرها در تعطیلات باشند تا از نفوذ و حمله آن ها به نتورک شرکت و سازمان آسیب نبینند.

آسیب پذیری امنیت شبکه در ایام تعطیلات نوروز

در عید نوروز هنگامی که شرکت ها و سازمان ها تعطیل می گردند و تمام مدیران و کارشناسان شبکه و امنیت عازم تعطیلات می شوند تا مدتی از دغدغه ها و فشارهای کاری روزانه دور بوده و در کمال آرامش استراحت نمایند بهترین فرصت برای هکرها و مجرمان سایبری بوده تا به سیستم ها و شبکه شرکت نفوذ و حمله نمایند.

Hackers-On-Nowruz-Holidays کارشناسان شبکه و امنیت مراقب هکرها در ایام تعطیلات نوروز باشند

آسیب پذیر بودن بودن امنیت شبکه در ایام تعطیلات نوروز به این دلیل است که خیال هکرها از بابت اینکه در تعطیلات عید نوروز هوش انسانی از سیستم حذف شده و کارشناس امنیت و شبکه حواسش به سیستم ها نمی باشد و شخصی Log ها را نمیخواند راحت است و آنها فرصت کافی را برای سعی در حمله و نفوذ به سیستم شبکه ماشینی دارند.

نکات ایمنی لازم برای کارشناسان شبکه و امنیت در برابر حمله هکرها در روزهای تعطیل

به کارشناسان شبکه و امنیت توصیه می گردد که قبل از رفتن به تعطیلات نوروز، از اطلاعات موجود در شبکه شرکت و سازمان خود یک نسخه پشتیبانی Backup آفلاین تهیه نموده و در مکان امنی از آن حفاظت نمایند و نیز سرورهایی را که ممکن است در ایام تعطیل عید نوروز خاموش باشد را حتماً خاموش نمایید.

گروه مهندسی شبکه پال نت تعطیلات نوروز بی استرسی را برای مدیران شبکه و امنیت اطلاعات و کارشناسان آی تی و ICT آرزومند است و امیدوار است سال 97 سال توام با موفقیت های روز افزون برای متخصصین IT و فناوری باشد.

چنانچه تمایل دارید در مورد شبکه های کامپیوتری و امنیت و پشتیبانی نتورک اطلاعات بیشتری کسب کنید لطفاً برای دیدن سایر مقالات و مطالب مرتبط به کانال تلگرام مهندسی شبکه پال نت مراجعه نمایید.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper