بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش مهندسی شبکه

در موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزش مهندسی شبکه کامپیوتر مطلوبی را ارائه می‌کنیم

فايروال از کامپیوتر شما در مقابل ترافيک و همچنين دسترسی افراد دیگر به كامپيوتر شما محافظت می‌کند. مناطق اوليه فايروال به اين ترتیب است كه اجازه می‌دهند ترافيک سالم عبور کند و مقابل ترافيک ناسالم می‌ایستد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های فايروال خصوصیت كنترل دستيابی آن است كه ترافيک سالم و ناسالم را از یکدیگر متمایز می‌کند.

فايروال از کامپیوتر شما در مقابل ترافيک و همچنين دسترسی افراد دیگر به كامپيوتر شما محافظت می‌کند. مناطق اوليه فايروال به اين ترتیب است كه اجازه می‌دهند ترافيک سالم عبور کند و مقابل ترافيک ناسالم می‌ایستد. یکی از مهم‌ترین بخش‌های فايروال خصوصیت كنترل دستيابی آن است كه ترافيک سالم و ناسالم را از یکدیگر متمایز می‌کند.

فایروال ‌های سخت‌افزاری

این فایروال‌ها که آن‌ها را فایروال‌های شبکه نیز می‌نامند، مابین کامپيوتر يا شبکه و کابل و يا خط DSL قرار می‌گیرند. تعدادی از تولیدکنندگان و بعضی از مراکز ISP دستگاه‌هایی را با نام روتر ارائه می‌دهند که يک فايروال هم دارند. فایروال‌های سخت‌افزاری در مواردی مثل محافظت از چند کامپيوتر، مفيد بوده و يک روش حفاظتی را به وجود می‌آورند و امکان استفاده از آنان به‌منظور محافظت يک دستگاه کامپيوتر هم امکان‌پذیر است. اگر شما تنها دارای يک کامپيوتر پشت فايروال هستید و يا اگر مطمئن هستید که دیگر کامپیوترهای موجود بر روی شبکه نسبت به نصب تمامی patch ها، فاقد ویروس‌ها و يا کرم‌ها هستند، احتیاجی به استفاده از يک سطح اضافه حفاظتی ندارید.

فایروال های سخت‌افزاری، دستگاه‌های سخت‌افزاری جدایی می‌باشند که دارای سیستم‌عامل اختصاصی خود هست. پس به‌کارگیری آن‌ ها دلیل به وجود آمدن یک‌ لایه دفاعی اضافه در مقابل حمله‌ ها شود.

فایروال‌ های نرم‌افزاری

بعضی از سیستم‌های عامل دارای يک فايروال تعبیه ‌شده داخل خود هستند. اگر که سیستم‌عامل نصب‌شده بر روی کامپيوتر شما دارای خصوصیت فوق هست، پيشنهاد می‌شود که آن را فعال کرده تا يک سطح حفاظتی اضافی در ارتباط با ایمن‌سازی کامپيوتر و اطلاعات، به وجود بیاید. هرچند از يک فايروال خارجی يا سخت‌افزاری استفاده می‌کنید. اگر سیستم‌عامل نصب‌شده بر روی کامپيوتر شما دارای يک فايروال تعبیه‌شده نیست، می‌شود اقدام به تهيه يک فايروال نرم‌افزاری کرد.

اساس کار Firewall برچه مبنایی است؟

Firewall بر اساس Rule یا قانون عمل می‌کند. Role ها قوانینی درباره ترافیک هستند که ترافیک یا Allow هست، یا Deny ما توانایی این راداریم که تعریف کنیم ترافیک ما چه زمانی رد و بدل شود. مثلا ترافیک مربوط به یاهو مسنجر، می‌توان همه نرم‌افزارها را محدود کرد و به آن‌ها اجازه دسترسی به اینترنت را نداد به‌غیر از آن‌هایی که ما مشخص می‌کنیم و این شامل پورت‌ها، ترافیک‌ها و سرویس‌ها می‌شود. می‌توانیم بگوییم چه کسی (user) اجازه عبور دارد. می‌توانیم تعیین کنیم دسترسی به کجا باشد مثلا کسی که از بیرون به کامپیوتر ما وصل می‌شود به کدام قسمت‌ها می‌تواند دسترسی داشته باشد.

استفاده از فایروال برای مدیریت شبکه یک امر حیاتی است. بدون فایروال، شبکه‌ها نمی‌توانند داده‌ها و اطلاعات حساس خود را برای بازیابی انتخابی ذخیره کنند. فایروال از کامپیوتر و شبکه‌ شما در برابر حملات مختلف محافظت می‌کند. شرکت‌ها  و سازمان‌ها، شبکه‌ها و کامپیوترهای خانگی باید به فایروال مجهز شوند تا ریسک از دست رفتن اطلاعات کاهش بیابد. بنابراین به‌هیچ عنوان لزوم استفاده از فایروال را نادیده نگیرید.

شرکت کهن شبکه پارسیان در کلیه‌ خدمات و سرویس های خود از بروزترین فایروال ‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری استفاده می‌کند تا مشتریان هیچ دغدغه ای در ارتباط با اطلاعات و داده های خود و همچنین حملات هکرها نداشته باشند.

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper