بهینه سازی زیرساخت شبکه و IT

عیب یابی و رفع مشکلات شبکه کامپیوتری

ارائه طرح جامع بهینه سازی زیرساخت IT و سیستم های شبکه کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک درون سازمانی

ارائه میل سرور به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه مایکروسافت

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

نرم افزار دورکاری و مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار نرم افزاری دورکاری

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

میزبانی سرویس و ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران

اجاره سرور و فضای رک (کولوکیشن) در دیتاسنتر گروه و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین و امن ترین فایروال تحت شبکه دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش مهندسی شبکه

در موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزش مهندسی شبکه کامپیوتر مطلوبی را ارائه می‌کنیم

چند وقتیست که کاربران فضای مجازی خبر از بروز اختلالات متعدد در یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن های این حوزه در ایران یعنی برنامه واتساپ را می دهند. نگرانی به وجود آمده از فیلترینگ، حالا به واتساپ هم رسیده است؛ در این روزها برخی اشخاص از اختلال مقطعی در نسخه وب این پیام رسان را اعلام می کنند اما مسولان می گویند مشکلات پیش آمده مربوط به خود واتساپ است و این مشکلات مرتبط با سرور های خود پیام رسان Whatsapp می باشد.

چند وقتیست که کاربران فضای مجازی خبر از بروز اختلالات متعدد در یکی از پر استفاده ترین اپلیکیشن های این حوزه در ایران یعنی برنامه واتساپ را می دهند. نگرانی به وجود آمده از فیلترینگ، حالا به واتساپ هم رسیده است؛ در این روزها برخی اشخاص از اختلال مقطعی در نسخه وب این پیام رسان را اعلام می کنند اما مسولان می گویند مشکلات پیش آمده مربوط به خود واتساپ است و این مشکلات مرتبط با سرور های خود پیام رسان Whatsapp می باشد.

مشکلاتی که کاربران Whatsapp برای ورود به نسخه Web، با آن مواجه اند

در چند وقت اخیر، مشکلات کاربران در نسخه تحت وب و دسکتاپ این پیام رسان (Whatsapp) بیشتر نمایان شده و واتساپ در برخی نقاط از دسترس خارج شده و گاها کاربران قادر به استفاده از نسخه های Web و Desktop هستند. در حالی که برخی از افراد توانسته اند با نصب و با بکار گیری فیلتر شکن به این نسخه ها دسترسی پیدا کنند، از همین رو موضوع مشکلات این پیام رسان که در سال های گذشته نیز خبر ساز شده بود ادعای احتمال فیلتر کردن نسخه Web واتساپ را پر رنگ تر کرده است.

خطایی که کاربران Whatsapp برای لاگین به نسخه وب، با آن روبرو می‌شوند

در چند وقت اخیر، مشکلات کاربران در نسخه تحت وب و دسکتاپ این پیام رسان (Whatsapp) بیشتر نمایان شده و واتساپ در برخی نقاط از دسترس خارج شده و گاها کاربران قادر به استفاده از نسخه های Web و Desktop هستند. در حالی که برخی از افراد توانسته اند با نصب و با بکار گیری فیلتر شکن به این نسخه ها دسترسی پیدا کنند، از همین رو موضوع مشکلات این پیام رسان که در سال های گذشته نیز خبر ساز شده بود ادعای احتمال فیلتر کردن نسخه Web واتساپ را پر رنگ تر کرده است.

 

نسخه موبایل پیام رسان واتساپ 

لازم به ذکر است که این مشکلات در اکثر گزارش ها از سوی کاربران بیشتر مربوط به نسخه تحت وب این App بوده و این اشخاص و کاربرین به راحتی و تا به این لحظه توانسته اند از نسخه تحت موبایل آن بدون هیچ گونه اختلالی استفاده کنند.

لازم به ذکر است که این مشکلات در اکثر گزارش ها از سوی کاربران بیشتر مربوط به نسخه تحت وب این App بوده و این اشخاص و کاربرین به راحتی و تا به این لحظه توانسته اند از نسخه تحت موبایل آن بدون هیچ گونه اختلالی استفاده کنند.

اما اخبار رسیده از برخی مسئولین مرتبط، بحث فیلترینگ را قویا رد و این خبر را تکذیب کرده اند. به طور مثال وزیر جوان ارتباطات و فناوری جناب آقای محمد جواد آذری ‌جهرمی، در پی واکنش به اخبار منتشر شده در ماه های اخیر در مورد اختلالات مطرح شده در توییتر خود این مشکل نسخه وب و دسکتاپ Whatsapp را به سرور های این اپلیکیشن ربط داده اند و تاکید کرده اند که موارد پیش آمده هیچ گونه ارتباطی با شبکه کشور عزیزمان ندارد. آقای حمید احمدیان مدیر بخش دفتر نو آوری وزارت فناوری و ارتباطات نیز بیان کرده اند که اختلالات به وجود آمده ریشه در نقوص فنی سرور است و این خطاها صرفا مرتبط با ایران نیست.

 

 

تماس با شرکت

 تهران، مطهری، میرعماد، کوچه دهم، پلاک 14 واحد 2 
تلفن تماس: 88173317 021
ارتباط زنده اینترنتی 24 ساعته از طریق تلگرام با کارشناسان پشتیبانی مهندسی شبکه پال نت کانال تلگرام PalnetGroup@
پشتیبانی شبکه و ارتباط برخط و آنلاین از طریق واتس اپ WhatsApp با شماره موبایل ارتباط با واتس اپ
WhatsApp
گفتگوی آنلاین از طریق واتس اپ با کارشناسان گروه برای ارسال  پیشنهادات و  مستندات و حتی ارتباط در مواقع ضروری

JoomShaper