بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت

عیب یابی و رفع مشکلات

ارائه طرح جامع بهینه سازی و ارتقا زیرساخت شبکه های کامپیوتری

ادامه مطلب

ایمیل سرور اختصاصی

پست الکترونیک سازمانی

به همراه راهکار ارتباطات یکپارچه Microsoft Lync

ادامه مطلب

سامانه دورکاری

مجازی سازی برنامه

دسترسی راه دور به برنامه ها از طریق راهکار سیتریکس

ادامه مطلب

خدمات میزبانی سرویس

ارائه سرور مجازی و اختصاصی در ایران و خارج

اجاره رک و فضا (Colocation) در دیتاسنتر پال نت و مشاوره راه اندازی هاستینگ اختصاصی

ادامه مطلب

فایروال شبکه

تامین امنیت زیرساخت شبکه

ارائه کامل ترین فایروال دنیا با لایسنس رایگان مادام العمر

ادامه مطلب

مشاوره فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات و انفورماتیک IT، تهیه طرح ارزیابی وضعیت فعلی شبکه و سرویس ارائه راهکار شبکه و مستند از وضعیت مطلوب

راهکارهای تخصصی شبکه

راهکارهای تخصصی در حوزه فناوری اطلاعات، بهینه سازی و ارتقاء زیرساخت شبکه، نگهداری و پشتیبانی از شبکه های کامپیوتری و ارائه خدمات جامع

پشتیبانی و نگهداری شبکه

ارائه خدمات پشتیبانی شبکه، نگهداری زیرساخت و سرورهای کامپیوتری، ارتقاء سرویس ها و سخت افزارهای شبکه، بررسی رفع مشکلات کندی سرعت شبکه

آموزش تخصصی شبکه

موسسه آموزش های تخصصی گروه با فراهم کردن فضای آموزشی مجهز و امکانات مناسب، خدمات آموزشی مطلوبی را به مشتریان و داوطلبان آزاد ارائه می‌کنیم

مایکروسافت در نسخه جدید ایمیل سرور خود یعنی Exchange Server 2019 مجموعه‌ای از فناوری ها و قابلیت های جدید را ارائه داد از جمله پلتفرمی پیام‌رسان با قابلیت استفاده از ایمیل، امکان برنامه‌ریزی و ابزاری را برای برنامه‌های کاربردی همکاریِ سفارشی‌سازی‌شده و خدمات پیام‌رسانی فراهم می‌کند. هدف این محصول پشتیبانی از افراد و سازمان‌هایی است که عادات کاری‌شان از حالت متمرکز بر ارتباطات به حالت متمرکز بر همکاری تغییر می‌کند. درهمین‌حال، Exchange 2019 کمک می‌کند که هزینه‌ی کلیِ مالکیت کاهش پیدا کند، فرقی هم نمی‌کند که Exchange 2019 به‌صورت On-premise به‌ کار گرفته شود یا  Mailboxهای کاربر در Cloud ذخیره گردد.

مایکروسافت در نسخه جدید ایمیل سرور خود یعنی Exchange Server 2019 مجموعه‌ای از فناوری ها و قابلیت های جدید را ارائه داد از جمله پلتفرمی پیام‌رسان با قابلیت استفاده از ایمیل، امکان برنامه‌ریزی و ابزاری را برای برنامه‌های کاربردی همکاریِ سفارشی‌سازی‌شده و خدمات پیام‌رسانی فراهم می‌کند

قابلیت های جدید ارتقاء  Exchange 2016 به Exchange 2019

از قابلیت‌های جدیدی که درExchange 2019  ایجاد شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

پشتیبانی از ویندوز سرور core که تقریبا در همه نسخه های exchange 2019 توصیه شده که بر روی ویندوز سرور نسخه core  را نصب کنند تا باعث افزایش امنیت و سرعت سرویس گردد.

با مسدود کردن دسترسی خارجی به Exchange Admin Center  و Exchange Management Shell که در این صورت می توان به‌جای فایروال از Client Access Rules استفاده نمود وExchange  را از طریق شبکه‌ی داخلی مدیریت کرد.

زیرساخت کاملا بازسازی ‌شده‌ی جستجو در مقیاس Cloud و قابلیت اطمینان در Exchange Online هم‌اکنون در Exchange   2019  قابل دسترسی است. این زیرساخت جدید جستجو Index کردن فایل‌های بزرگ‌تر، مدیریت آسان و جستجوی بهتر را میسر می‌سازد.

نتیجه‌ی تغییرات اعمال‌شده روی معماری جستجو، Failoverهای به‌ مراتب سریع‌تر و قابل‌اطمینان‌تر میان سرورها است.

پایگاه داده‌ی Metacache بهبودهای ایجاد شده در هسته‌ی موتور داده Exchange ، موجب بهبود عملکردِ کلی می‌شود و از جدیدترین سخت‌افزار ذخیره‌سازی از جمله دیسک‌های بزرگ‌تر و SSDها بهره می‌گیرد.

 Exchange server 2019 می‌تواند از ظرفیتی تا سقف ۲۵۶ گیگابایت حافظه و ۴۸ هسته‌ی CPU پشتیبانی کند.

فرایند ذخیره‌ی اطلاعات با به‌کار گرفتنِ قابلیت تخصیص Cache حافظه‌ی پویا، کاربرد حافظه را بهینه‌سازی نموده و به این ترتیب استفاده‌ی فعال از پایگاه داده را ممکن می‌سازد.

ارتقاء در سمت Clientها

تقویم- Do Not Forward : این گزینه شبیه به مدیریتِ حقوق اطلاعات یا به‌ اختصار IRM برای آیتم‌های تقویم است اما الزامات به‌کار گیری IRM را ندارد. شرکت‌کنندگان نمی توانند دعوتنامه را به دیگران Forward کنند و فقط خود سازمان‌دهنده می‌تواند شرکت کنندگان دیگری را دعوت کند.

تقویم- Better Out of Office : گزینه‌های اضافی برای زمان‌هایی که کاربر در دفتر خود حضور ندارد و یک گزینه‌ی سریع برای کنسل یا رد کردن ملاقات‌هایی که ممکن است در زمان غیبت وی برگزار شوند.

مدیران می توانند از طریق تقویم- دستور پاورشل Remove-CalendarEvents جلساتی را که یکی از کاربران سابق شرکت ترتیب داده است، کنسل کنند. در گذشته این جلسات کنسل‌شده دائما در تقویم سالن‌های کنفرانس و شرکت‌کنندگان باقی می‌ماند.

PowerShell بروزرسانی اجازه‌ی تغییر دسترسی به فولدرها را از طریق  cmdletمی‌دهد و در نتیجه مدیرها می‌توانند مجوز    Delegation بدهند.

بین‌المللی کردن آدرس ایمیل: از این پس، آدرس ایمیل‌هایی که حاوی کاراکترهای غیر‌انگلیسی هستند می‌توانند به زبان بومی ارسال شوند.

تماس با ما

 تهران - مطهری - میرعماد          کوچه دهم - پلاک 14 - واحد 9 
کد پستی 1587813633
کانال تلگرام PalnetGroup@

تلفن:  88173317 021
فکس: 89773396 021

JoomShaper